Wpis z mikrobloga

Wybrałem wersje trialową Windows Azure z najlepszym, ośmiordzeniowym procesorem na wirtualnej maszynie w celu kopania kryptopieniązków. Wg cennika zużyję darmowe trialowe credity przed wygaśnięciem czasu wersji trialowej. Czy kiedy tamte credity mi się skończą, to po prostu stracę możliwość wykorzystywania wirtualnej maszyny czy będzie działać dalej i naliczy mi się opłata za prawdziwe pieniądze?

#microsoft #windows #azure #windowsazure #kryptowaluty #kryptowaluta #dogecoin #fckbankscoin #bitcoin
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@2wiadra na jednym koncie na najlepszym serwerze (tym ośmiordzeniowym) kopię FCKbankscoiny 8 x 3.5 Khash/s a to jest ~30 KHash/s. No wiadomo możesz sobie robić pełno multikont jak zrobisz aliasy adresu mail na gmailu albo pozakładasz nowe konta email. Na zwykłym serwerze jest normalnie ~3.5 Khash/s. Największy plus kopania na Azurze jest taki, że chodzi to cały dzień, nawet jak śpisz i nie obchodzi Cię własny komputer.
  • Odpowiedz
@dbloke: Pierwszy miesiąc na trialu = nic. Dostajesz wirtualne 200$ = 150euro do rozdysponowania na wybrany serwer. Stawka naliczana jest godzinowo, np. 1$ za godzinę używania wirtualnej maszyny, chociaż tam też są inne opcje, np. hosting bazy SQL też.
  • Odpowiedz
@szajka Chyba nie, ale ja założyłem 2 konta na dwa różne maile i podałem te same dane osobowe jak rónież ten sam numer sms i działa.

@stg44 Trzeba numer tel, numer karty płatniczej, adres i chyba tyle. Miałem wcześniej założone konto Microsoft żeby synchronizować Windowsa na różnych urządzeniach z prawdziwymi danymi więc wykorzystałem. Używam Azure'a może od 3 dni i narazie wszystko ok. Trudno mi powiedzieć, czy zadziała z nieprawdziwymi
  • Odpowiedz
@GlenPL @Ranger: Jako noob w kopaniu coinów zrobiłem głupotę i ustawiłem Donation:100% po pierwszym dniu :D Mogę powiedzieć, że w ok. 12 godzin wykopałem 65K FCKbankscoinów i 90% z tego to na tym lepszym, ośmiordzeniowym serwerze.
  • Odpowiedz