Wpis z mikrobloga

Ten badziewiasty Windows 11 na ekranie logowania wyłącza num locka! Myślałem, że to wina all in one’a, na którym czasem pracuję (wtedy jeszcze nie byłem zorientowany, czemu i kiedy dokładnie ten num lock się wyłącza), ale na stacjonarnym składaku jest to samo.

Poza tym na koncie użytkownika wyłączam animacje, a po restarcie znowu animacje są.

Nie polecam W11. Lepiej siedzieć na 10.

#windows #windows11 #microsoft
jednorazowka - Ten badziewiasty Windows 11 na ekranie logowania wyłącza num locka! My...

źródło: facepalm-head

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@jednorazowka: aż sprawdziłem sobie wujka gugla i ten same problemy były na w8 i w10, jedynie zastanawia dlaczego na dwóch kompach Ci się to dzieje - ja obstawiam synchronizacje ustawień z chmurą m$
  • Odpowiedz
@jednorazowka: jestem osoba która dość szybko adaptuje nawet głupie pomysły (wolę "vanilla experience") i uważam, ze W11 ma więcej zalet, niż wad, więc nie tęsknie za W10, więc wszelkie programy cofające zmiany mnie średnio jarają. jedyne usprawnienie które toleruje to microsoftowe PowerToysy


No faktycznie, tak ciężko poczekać sekundę aż wyskoczy popup po najechaniu na grupę na pasku zadań, albo kliknać alt(win) tab i wybrać dokładnie to co chcesz
  • Odpowiedz
  • 0
No faktycznie, tak ciężko poczekać sekundę aż wyskoczy popup po najechaniu na grupę na pasku zadań, albo kliknać alt(win) tab i wybrać dokładnie to co chcesz


@sirgorn: Żeby to tylko było w jednym miejscu. Ergonomia Windowsa i Office'a spada z wersji na wersję. Tam, gdzie wcześniej było jedno kliknięcia, teraz są trzy. Stare skróty klawiaturowe nie działają i trzeba jeździć myszą, zamiast w sekundę wcisnąć dwie, trzy kombinacje klawiszy, a sam
  • Odpowiedz