Wpis z mikrobloga

Cenzura pełną parą? Kliknąłem w znalezisko o modzie na jakiś narkotyk będący połączeniem środka używanego w weterynarii i heroiny/fentanylu. Opisano że efekty to odpadanie tkanek, obumarcia prowadzące do amputacji atd. obejrzałem wideo reportażu i wróciło mnie. a stronę główną. znaleziska nie ma.

#wykop #cenzura
  • 6
@Kremufka2137 no dezomorfina robiona w domowych warunkach i używana to był fakt. tak jak efekty tego. w Rosji i na wschodnio południowej Ukrajině było naprawdę sporo uzależnionych od opiatów i tam pewnie się pojawiało, jako coś co dużo lepiej kopie. Tak česká meta wyplenila polskiego wladka, chyba holender się na to mówiło (indoor) zawsze przebije venkače (outdoory). ludzie szukają większego kopa.

W Polsce po pladze helarzy z lat '80 '90 już nie
I dlatego, że była robiona w #!$%@? warunkach była tak niebezpieczna - problem nie leżał w samej substancji, ta oczyszczona przez kompetentnego chemika byłaby względnie bezpieczna - ale ponoć w rozpuszczalniku którego nie usuwano z ostatecznego produktu (zdaje się, że w benzynie ekstrakcyjnej, ale nie jestem przekonany na 100%). To było powodem gnijących kończyn i reszty fotogenicznego dla mediów bałaganu.
@Kremufka2137 benzyna i fosfor mi się wydaje. no ale nie oszukujemy się, dragi zawsze były zanieczyszczane ;) za moich nastoletnich lat psikali muchozolem by lepiej kopało, do fety dawali tłuczone świetlówki -.- miałem kolegę co mówił że ze zmielonym szkłem klepie lepiej, ale sam by sobie świadomie tego nie dodał.