Wpis z mikrobloga

@CeZ_: Kto by pomyślał , że zysk ze sprzedaży i kondycja firmy może być zadowalająca gdy pomimo niższych wpływów ma się większy lub porównywalny zysk. Ekonomiczne czary na poziomie podstaw przedsiębiorczości. Jedyny wniosek z tego można wysnuć jeden , że czasy rekordowych gaż i pozyskiwania najdroższych influencerów już minęły. Nie będą szli na rekordy sprzedaży, a jak największą stopę zwrotu bo rynek już się nie rozwija
@CeZ_: Niektórzy mają po prostu zbyt wygórowane oczekiwania, bo średnia sprzedaży kilku ostatnich gal sięga około 500k PPV, a to już są liczby ogromne i wiadomym jest, że ciężko będzie ciągle podtrzymywać takie wyniki.

Obstawiam, że 17 zakręciła się w granicach 400k sprzedanych PPV.
O slabej/gorszej sprzedazy powiedzial ktos oprocz Wardegi?


@RafDan: nie słyszalem takiej opinii u kogoś innego, ale też tylko Boxdel mówił na pierwszym streamie aferek po gali, że sprzedaż lepsza niż ostatnio ale bez rekordu
@CeZ_: No skoro nie bylo Strumyka, to dziwne zeby byla gorsza sprzedaz, ta gala przedostatnia karte tez miala lipna.

Skoro PRIME sprzedal 50k, HL 150k, a FAME ponad 450k, to nie widze dlaczego miala byc zla sprzedaz. Skad wiem ze ponad 450k? Rozpara w wywiadzie powiedzial, ze 4 gale w 2022 sprzedaly 2m ppv a ostatnia miala najgorsza sprzedaz, wiec latwo policzyc ze nie przebila 500k.
Skoro PRIME sprzedal 50k, HL 150k, a FAME ponad 450k, to nie widze dlaczego miala byc zla sprzedaz. Skad wiem ze ponad 450k? Rozpara w wywiadzie powiedzial, ze 4 gale w 2022 sprzedaly 2m ppv a ostatnia miala najgorsza sprzedaz, wiec latwo policzyc ze nie przebila 500k.


@RafDan: Jeśli wierzyć Wardędze to przekroczyła, mówił on że 15 to druga najlepsza gala pod względem sprzedaży w historii, zaraz po 14, a 16
@RafDan: Chodziło mi o 16, źle zrozumiałem twój pierwszy komentarz. Był jakiś wywiad gdzie Rozpara mówił, że 4 ostatnie gale sprzedały ponad 2 mln PPV?