Wpis z mikrobloga

#epapieros #vape
Po kilku latach wróciłem do epapierosa, eszluga czy jak to tam się mówi. Kupowanie jednorazowek jest w ch*j nie ekologiczne... Do sedna.

Jak to jest z tymi premixami? Premix do tego baza (w moim przypadku 0mg). Można jarać od razu? Jakiś czas musi to poleżeć by się przegryzło? Kilka podejść już miałem z tymi premixami i zawsze to samo, czyli brak smaku. Czuć tylko jakby słodycz pewnie z gliceryny, a smaku brak. Co, jak się z tym obchodzić?
Sprzęt:
Evic vtc mini
Smok tfv8baby
*Grzałka nowa
  • 3
@qbala123: im daj mu tak z tydzień chociaż. Jednak polecam te pody najtańsze po 60 zł kupujesz 10ml olejku 12mg i jarasz przez 3/4dni nawet jak dużo palisz. Przerobiłem już wszystko od paluszków po mody mechaniczne, boxy, jednorazówki i pody. W technikum wiadomo większa chmura wiekszy lans. Dzisiaj mam poda za 60 zł i kupuje gotowe olejki, które wychodzą tanio dosyć, można to jarać wszędzie prawie bez przypału bo chmura malutka,
Tego evica to mam już chyba z 8 lat ;) Dokupiłem tylko grzałki teraz, premix i bazy 0mg. Myślałem, że doba starczy. Kupiłem tego w sumie ponad 100ml więc chyba to wyajram :P
@qbala123: Bazy 0 raczej nie opłaca się obecnie kupować gotowej. Lepiej kupić np https://allegro.pl/oferta/gliceryna-roslinna-glikol-propylenowy-zestaw-1l-10144377139 zmieszać pół na pół odstawić na trochę i gotowe ;) Premixy także chyba obecnie dość drogie więc zostają longfille choć przyznam że od paru lat gotowych nie testowałem. Sam kupuje szoty z nico plus aromaty spożywcze i robię swoje mieszanki tak wychodzi chyba najtaniej (zakładając ze nie szukamy tańszych szotów z dziwnych żródeł) i po opracowaniu swojej