Wpis z mikrobloga

Właściwie to seks jest prymitywny w #!$%@?. Wkładanie jakiejś rurki do dziury, żeby wystrzelić jakąś maź. Ja #!$%@? XD Zawsze czy to po zwaleniu konia czy po seksie jest to uczucie "co się #!$%@?ło". Racja, w trakcie jest to bardzo przyjemne, ale tak szczerze, to na dłuższą metę bardziej mnie interesuje więź emocjonalna. Mógłbym być z osobą aseksualną, a od czasu do czasu po prostu zwalić konia, traktując to jak potrzebę fizjologiczną - jak sranie czy sikanie. Mógłbym nawet się wykastrować, chociaż bałbym się, że wpłynęłoby to znacząco na mój charakter i poniekąd przestałbym być dotychczasowym sobą.

Do #blackpill: jak laski nie czują do Was pociągu to znajdźcie sobie aseksualną kobietę. Just find asexual girl bro.

#przegryw #zwiazki #seks
  • 10
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@LatajacyJeczmien: No to tu się zaczyna problem, ja to widzę tak, jeżeli p0lka mówi że jest aseksualna to zazwyczaj chodzi o to że mówi to jakiemuś beciakowi, a jak by pojawił się na horyzoncie jakiś m0kebiański wojownik to szybko by jej się odwidziało :)

Ot po prostu dostaje atencję od sub5 wiec jest "aseksualna" :)

I teraz pytanie gdzie znaleźć takom aseksualną? w każdym sklepie z aseksualnymi k0bietami?

Podejrzewam że to
@Breaking-DAD: Nie, ja nie gej boży, po prostu nie widziałem jeszcze żadnej p0lki która by w jakimś stopniu przypominała normalną k0bietę, czy to pod względem wyglądu czy mentalu, jeżeli było się dalej niż poza swoim powiatowym to serio te różnice są nie do przetrawienia.

To tak jak byś widział jak se jedzą steki inni a tobie dają pasztetową po terminie i miałbyś z takim samym entuzjazmem się tym delektować XD Nie
@Jajozjadakure: Prawda, tylko te rzeczy nie są dla nas aż takie ważne (chyba) - co zjemy to zjemy, co pośpimy to pośpimy. Nie opieramy o to np związków czyli zarazem całego życia. A w związkach jednak seks jest bardzo ważny i bez niego związki się z reguły rozpadną, mimo, że to taka prymitywna rzecz.