Wpis z mikrobloga

Byłem dziś na kolejnej rozmowie o pracę mimo że mam pracę XD
Wczoraj dobrze poszło w firmie co mi kolega polecił to sobie myślę zbadam rynek...
Wchodzę do mareketu budowlanego i cyk do chłopa podbiajam i mówię CHCĘ ROZMAWIAĆ Z KIEROWNIKIEM zadzwonili chłop przyszedł poszliśmy do biura i się pytam czy ma dla mnie robotę tutaj no i oczywiście ma akurat szukają doradcy klienta płacą minimalną po 2 miesiącach do 4000netto. pyytał jakie mam wykształcenie doświadczenie w sprzedaży... O wiek nawet nie zapytał XD
Powiedziałem że zero doświadczenia i że mam problemy z kontaktami z ludźmi (nie do końca prawda,ale też nie zależało mi na tej pracy nie wypadłem więc dobrze, mało starania) a on CO PAN MÓWI na pewno by się pan u nas sprawdził ma pan dobry wizerunek oprowadził mnie po wszystkich działach powiedział że wszystkiego mnie nauczą i że mogę pana dziś zatrudnić na miesiąc próbny,chodzisz po sklepie zagadujesz klientów odpowiadasz na pytania....Masz ładną twarz i uśmiech sprawdzisz się(nikt mi z parę lat takich komplementów nie powiedział XDDD)
Powiedziałem że się może odezwę...

Ludzie nową pracę jest w chuy łatwo znaleźć...
haha nwm jutro może uderzę do jakiegoś kierownika banku na luzzaku się zorientować wszak mam wykształcenie średnie więc teoretycznie się nadaję.
Mam już w d odrzucenie...XD jestem gotowy na nie.

#przegryw #pracbaza
  • 7