Wpis z mikrobloga

Siema Mirasy,
Chce z głową zacząć przygodę z siłownią i szukam sobie trenera personalnego na terenie #warszawa #ochota.
Potrzebuję kogoś kto mnie wdroży i będzie kontrolował technikę ćwiczeń. Ciężko mi zweryfikować kompetencje niektórych ludzi, a chciałbym mieć zaufanie do kompetencji takiej osoby. Może ktoś z Was ma kogoś takiego do polecenia? Cel to podniesienie ogólnej sprawności i nauka techniki, potem będę myślał nad dalszą drogą. #mirkokoksy
  • 6
@sabu: ja swoją przygodę z siłownią zacząłem (w zeszłym tygodniu xd) od pójścia do jednej z sieciówek. Przy wejściu masz namiary do trenerów razem z krótkim bio. To kompetentni ludzie po studiach związanych z treningiem i z doświadczeniem w ćwiczeniach na siłce.
Jeśli jesteś zwykłym mirkiem jak ja, to obstawiam, że trener reprezentacji na tym etapie to trochę overkill.
@Bojestestu: @movsd @sabu ok, bo źle to wyrazilem. To jest trener drużyny narodowej młodzików w kajak polo. To jest kontaktowy i trudny sport wodny. Chodzę do niego na wspólne zajęcia i mam stara cenę, ale polecam człowieka bo wie naprawdę sporo.