Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem jak można być fanem Polskiej zimy, o ile nie mieszka się na obszarach górskich. Od późnego października do końca marca zima to szara sraka z obrzydliwymi wahaniami temperatury (tak aby człowiek nie wiedział co ubrać) i notorycznym silnym wiatrem. Grudzień biało a potem wracamy do sraki.

Do tego wszelkie atrakcje dziejące się na zewnątrz (festiwale, koncerty, imprezy itd) są wygaszane na prawie pół roku. Może dlatego największymi fanami zimy są piwniczaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

##!$%@? ##!$%@? #pogoda #polska
L3gion - Nie rozumiem jak można być fanem Polskiej zimy, o ile nie mieszka się na obs...

źródło: mlxwpgfko6b71

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@L3gion: Gość wpisał w google „zima” ustawił na kąkuterze tapetę pierwszą, losowo znalezioną i wkleja całemu Mirko, ze tak jest w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co z tego, ze u was #!$%@? i deszcz z szarością od listopada? U mnie codziennie minus 5 stopni mróz i śnieg XD
  • Odpowiedz
  • 2
@SayNoToPrzegryw: U mnie w Kato przez tydzień: dwa dni slońca i do +10, dwa-trzy dni deszczu okolice zera a a koniec dwa-trzy dni białego gówna z silnym wiatrem w twarz. Aż chce się żyć! ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Gość wpisał w google „zima” ustawił na kąkuterze tapetę pierwszą, losowo znalezioną i wkleja całemu Mirko, ze tak jest w Polsce


@SayNoToPrzegryw: NO, BEKA Z TYPA.

Na swoim #!$%@?, szarym, wrocławskim, brudnym osiedlu dla patologii zrobił zdjęcie i teraz wkleja całemu mirko, że tak jest w całej Polsce. Smutne.
  • Odpowiedz
@L3gion: nie to co w innych krajach co? W innych krajach to zima jest piekna i kolorowa, puszsty sniezek sobie pada, dzwonia dzwonki san, mikolaje na kazdym rogu wolaja z usmiechem "ho ho ho" a miedzy nimi biegaja renifery i kazdemu rozdaja prezenty. No i te wspaniale kolory w innych krajach, kolorowo, pieknie i klimatycznie jak w filmach. #pdk
  • Odpowiedz
  • 3
@RumperPrumper: Mieszkam w Polsce to piszę o Polsce.

W innych krajach to zima jest piekna i kolorowa, puszsty sniezek sobie pada, dzwonia dzwonki san, mikolaje na kazdym rogu wolaja z usmiechem "ho ho ho"


No w takiej Skandynawii masz o wiele lepszą zimę jeśli jesteś fanem mrozu i śniegu.
  • Odpowiedz
  • 28
Nasza zima jest piękna


@nargil: Nasza zima przez 90% czasu wygląda jak pic rel, no i nie mów mi że nie widziałeś w życiu co najmniej jednego Polskiego osiedla w tym stylu.
  • Odpowiedz
@L3gion: zima w Polsce to gowno. Ani nie wyjdziesz na spacer bo #!$%@? i śmierdzi smogiem albo na rower bo patrz wyżej. Musisz się ubierać jak jakiś imigrant co będzie koczował na granicy, nie da się zjeść na mieście bo zostają tylko miejsce środku czyli tłum, zero sportu bo śniegu przez cały czas nie ma ( u mnie był śnieg w tą zimę przez dwa dni xd) rano szaruga, wracasz
  • Odpowiedz
  • 2
może nie mieszkaj w mieście to zima bedzie ładniejsza? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@CebulowyKrul: Tia, tu wstaw pastę o gościu który wyprowadził się w góry tak właśnie myśląc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@L3gion: w ubiegłym roku w połowie listopada poleciałem na kilka dni do Hiszpanii, w Polsce circa 3 stopnie a tam 24, kwiaty kwitną, wszędzie zielono, ludzie w parku kopią w piłkę, przyjemne wieczory. Takiego boosta energetycznego w okresie zimowym nie miałem chyba nigdy, a po powrocie do kraju znowu jakby obuchem dostać. Na te 5 miechów w Polsce nic tylko się zahibernować i obudzić gdzieś na początku kwietnia. Polecam każdemu
  • Odpowiedz