Wpis z mikrobloga

Bawi mnie to całe pierdzielenie, że Blanka to nie jest niczemu winna, i w ogóle hejt poszedł nie w tą stronę, w którą powinien. No i w ogóle biedna ta cała Blanka.
Ale przecież właśnie o to chodzi. Gdyby piosenka (albo przynajmniej samo wykonanie) była dobra, to nikt by nawet nie jęknął, tylko by wszyscy uznali, że po prostu najwyraźniej ta piosenka była lepsza i się bardziej spodobała. Ale tutaj PRZEDE WSZYSTKIM chodzi o to, że wygrał cipiszon, co nawet nie umie czysto zaśpiewać piosenki, którą pewnie ćwiczy od pół roku dzień w dzień. Jęczy i stęka do tego mikrofonu, a to nawet nie ma melodii zbliżonej do oryginału.
Więc hejt na nią jest nie tyle uzasadniony, co wskazany.
#eurowizja #esc2023 #eurowizja2023
  • 4
@xDawidMx: Nie jestem pewien kto klaskał, bo ja od początku również jestem antyfanem tych smutów, które prezentuje. Z takim repertuarem może iść na rynek w Katowicach i tam podenerwować ludzi, a nie na Eurowizję gdzie jak wystąpi jako przedostatnia, to zanim się skończy konkurs, to wszyscy już zapomną o jej genialnym utworze.
@Big_Fomo: No proszę jaki kontrowersyjny i buntowniczy gagatek. Wchodzi na tag Eurowizja i bawi go, że ludzi Eurowizja