Wpis z mikrobloga

Jest tu może na wykopie jakiś większy twórca "Youtubowy" lub ktoś, kto dobrze ogarnia temat działania tej platformy? Zrobiłem sobie kanał na którym realizuje podcasty o tematyce kryminalnej (23k subów). Nie umieszczam żadnych mocno wrażliwych treści i nie używam wulgaryzmów, a moje filmy automatycznie dostają demonetyzacje - po odwołaniu loteria, raz dolar zmienia się na zielony, a raz jest pomarańczowy, mimo tego, że regulaminu nie łamie. Jest jakiś sposób, by rozwiązać ten problem? To jakiś żart, bo na treściach mocno patologicznych "twórców" z masą wulgaryzmów, normalnie reklamy się wyświetlają, a ja robię normalny content i cały czas pod górę... ( _) #youtube #yt #youtubepolska #fammemma
  • 4
@kezu5osiem100: może brutalność czy krew po prostu, albo algorytm ma alergię na jakieś słowa klucze (na pewno ma na "gwałt" także zapewne "morderstwo" czy podobne też)
Odpowiadając na Twoje pytanie - jest na pewno gość od "nie wiem ale się dowiem" ale nie pamiętam nicku, może ktoś pomoże przypomnieć
@Kremufka2137: właśnie nie umieszczam żadnych przebitek z krwią - ba, wgrałem wlaśnie film gdzie jest tylko moja morda i dolar żółty. Możliwe, że chodzi o jakieś słowa kluczowe ale przy tematyce kryminalnej, ciężko cenzurować każde słowo typu "zabił", "pobił" itd. :/ jak tak dalej pójdzie, to niedługo będzie można robić albo content dla dzieci albo patologie, bo to jakoś w większości działa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Kremufka2137: @kezu5osiem100 Zgadzam się z Kremufką, pierwsze 30 sekund bywa najważniejsze. Czy ten film gdzie wrzuciłeś tylko swoją twarz ma jakiś inny opis niż zwykłe 'abc' czy tam inne 'test'? Sprawdzałeś tagi? Może tam zawieruszyło ci się jakieś demonetyzujące słowo. Myślałeś może o założeniu patronite? Pozwala to trochę obejść ten problem.