Wpis z mikrobloga

@lol_cat zależy co Ciebie interesuje bo Amsterdam wiele oferuje. Ja mogę napisać z punktu widzenia historyczneg:
Rijksmuseum - muzeum narodowe z dziełami mistrzów malarstwa,
Muzeum Van Gogha
Dom Anny Frank i Dom Rembrandta
Podobało mi się także Muzeum Our Lord in The Attic - kamienica mieszczańska z ukrytym kościołem.
Mi się podobało tam po prostu spacerowanie wzdłuż kanałów i oglądanie kamienic, ale warto też to zrobić z poziomu wody, dostępne są rejsy
@lol_cat: Cięzko powiedzieć co Cię może tam zainteresować, bo tam tak naprawdę same muzea, dziwki i jaranie. Ewentualnie podróż kanałami jest spoko, ale to dosłownie doświadczenie jednorazowe na życie, bo potem się po prostu nudzi (a już nawet czasem w trakcie rejsu się robi nudno), ale raczej warto to odhaczyć. Generalnie polecam kartę I am Amsterdam (https://www.iamsterdam.com/en/tickets/use-the-city-card) którą możesz kupić na wybraną ilość godzin (24, 48, 72 itp) i przez
@lol_cat
body world's jest całkiem spoko.
Rijksmuseum , nawet na kimś kto nie bardzo into art to muzeum robi wrażenie
Koniecznie rejs kanałami. Jest tego od #!$%@? - z słuchawkami w jez polskim skupione na zabytkach jakieś romantico rejsy, a ja polecam od siebie taki z przystawkami i alkoholem, najlepiej gdzieś pod wieczór (są takie z np. różnymi, lokalnymi rodzajami sera, z czekoladą, winami, piwkami itp).

Z rzeczy, które są popularne, ale