Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@FFFFUUUU: Szuchewycza zabiło NKWD akurat ale tak powinno się załatwiać sprawy zbrodniarzy wojennych. Czy to Mladić, Putin, Szuchewycz, Bandera, Hitler wszyscy powinni dostać burzę o którą się tak starali

Wszystkie Hagi to dla mnie żart. Naziści powychodzili w latach 50 z nich na wolność pomijając już nawet fakt, że sądzono tylko tych których chcieli żeby zostali kozłami ofiarnymi. Reszta zbiła pione z ZSRR i USA żyła jak pączki w maśle.
bo osobniki wymazujące z historii tego zbrodniarza


@Aquamen: Nikt mocniej nie wymazuje Szuchwycza jak ci, którzy pisza ciagle o Banderze jemu przypisujac sprawstwo rzezi wołyńskiej. Nie wiem czy kojarzę jakiś wpisy na wykopie negujace winę Szuchewycza czyli masz na mysli tę grupę z mojego pierwszego zdania? A jeżeli nie to podaj przykłądy do których się odnosisz.
@szurszur: Piszę o tych wszystkich wyk0pkach które każą a wręcz rozkazują innym aby przestać pamiętać o zbrodniach UPA na czas wojny ukraińsko rosyjskiej.

Piszę o tych którzy gloryfikują organizację UPA przez przyklaskiwanie jej obecnym wyznawcom bo biją kacapka hehe.

Piszę o tych wszystkich którzy próbują wytrzeć mordę Łupaszką przy każdej okazji gdy wspomina się o zbrodniach i czystkach etnicznych spowodowanych przez UPA.
btw nie widzę plusa od ciebie pod wpisem, czy jest to spowodowane przekonaniami do tej zbrodniczej organizacji? Czy szkoda Ci Romana?


@Aquamen: Wpis jest tak skonstruowany, że mi na mysl nie przyszło dac plusa. Mam świetowąc zabicie go przez komunistyczną bezpieke? I jeszcze twierdzisz, że to ma być piekny dzień dla polskiego patrioty? Od kiedy to mamy swietowąc akcje radzieckich oprawców, którzy zabijali też Polaków? To dla zasady, a czy to
@szurszur: dwie bestie wybijały się wzajemnie, czy może być coś piękniejszego?

Pewnie to "niech mu ziemia ciężką będzie" nie pozwoliło ci dać plusa. Rozumiem, masz prawo mieć własnych "bohaterów". Pozdrawiam i do niczego nie zmuszam.
@Dymass: kolego sympatyczny w taki właśnie sposób wymazujecie pamięć o tych zbrodniach, twierdząc, że to polityka. To okropne i okrutne, powinniście się wstydzić.

Jak nie zakazuje? Bany lecą za szkalowanie Bandery i pamięć o Wołyniu więc o czym ty w ogóle mówisz?

Postrzeganie obecnych Ukraińców może było by inne gdyby nie gloryfikowali UPA po dziś dzień, nie stawiali im pomników ale mogę się mylić oczywiście pewnie wiesz lepiej
@Aquamen misiu kolorowy, skwierczenie o mordach banderowcow od roku pokazuje tylko i wylacznie jedna racje: aby nienawidzic Ukraincow i aby w wojnie informacyjnej postrzegac ich wszystkich, caly narod jako gloryfikujacych bandere i upa. Zeby ich dehumanizowac i zyczyc im jak najgorzej. Nawet ludzie, ktorzy przezyli Wolyn i mordu upa mowia, ze banderowcy mordowali, a Ukraincy ich ikrywali, dawali im jedzenie, klamali banderowcom, ze w och stodolach nie ukrywaja Polakow.
@Dymass: kwiatuszku przejrzysty nie da się zdehumanizować organizacji odpowiedzialnej za czystki etniczne. To nie byli ludzie tylko zwierzęta, przesadziłem obraziłem zwierzęta bo one zabijają żeby zjeść UPA robiła to tylko z sadystycznych pobódek

To dziwne, że ludzie co roku w rocznicę przypominają o zbrodniach UPA akurat w datach z tym związanych. To w sumie niewyjaśnione. Jakbyśmy mogli tylko znaleźć powód, mam!, może chodzi o to, że Ukraińcy nie chcą dać nam
@Aquamen czy ja niejasno napisalem? Skrzeczenie o wolyniu caly czas od 24 lutego zeszlego roku, dzien w dzien, co tu jest niezrozumialego? Napisalem o probie dehumanizacji calego narodu ukrainskiego. Trudno ci zrozumiec moj punkt widzenia? Nik w Polsce nie zamierza zapominac o rzezi wolynskiej, napewno nie przez najblizsze kilka pokolen.
@Dymass: nikt nie zamierza wszyscy powtarzają, że pamięć o Wołyniu to rosyjską propagandą. Super logiczne mordo. Idę spać możesz sobie pogadać sam ze sobą nie krępuj się. Zawołaj mnie tylko jak postawią już te pomniki ofiarom zbrodni i zburzą te Szuchewycza i Bandery. To raczej zależy od narodu bo wybrali takie rządy które im na to pozwalają.

Uprzedzając pytania o Łupaszkę i jego pomnik to moim zdaniem także powinien zniknąć bądź
@Aquamen jakim cudem nagle sie tu Lupaszka znalazl? Nikt nie zamierza zapominac o Wolyniu, musisz sobie z tym jakos poradzic. Jedynie #!$%@? o tym przez ostatni rok umniejsza tylko tej tragedii i daje wode na mlyn kacapom.
@Dymass: przestań z tym, że nikt nie zapomina jak już od roku wspomnienie o Wołyniu staje się z automatu porównywane z ruską propagandą, jest piętnowane bardziej od tych zbrodniarzy. Po coś jest to robione. Ktoś próbuje wymazywać historię rękami pożytecznych idiotów.
@Aquamen to samo moge powiedziec o wrzucaniu Wolynia do pozygu. Komus zalezy aby wyryc w psychice Polakow obrac Ukrainca z widlami, na ktoeych jest cialo dziecka. Jako nie widze porownywalnej ilosci wspomnien zbrodni NKWD, Amrii Czerwonej, gwaltach, torturach ze strony ZSRR, gdzie ilosc ofiar drastycznie przewyzsza zbrodnie UPA.
@b4neno pozwolisz, ze ze swoim wolnym czasem bede robil co mi sie podoba? Wszak mamy tu wolnosc slowa, dlatego z toba dyskutuje, a nie zglaszam do banowania. Wolnosc slowa jest dobrem najwyzszym, choc moze nam sie nie podobac. U kacapow to nie istnieje.
@Dymass: ale kto wrzuca Wołyń do porzygu? Wrzucany jest przy okazjach takich jak dzisiaj i już dupka was o to piecze.

Może właśnie dlatego nie widzisz bo nikt nie zakazuje pamięci o zbrodniach NKWD czy armi czerwonej a o UPA tak? Czy to takie dziwne, że ludzie buntują się gdy ktoś ich piętnuje z jakiegoś powodu i zakazuje czegoś? Przypomnij sobie afery zbożowe to ten sam mechanizm występuje i tutaj. Im
@Aquamen Nikt nie zakazuje pamieci o Wolyniu, bredzisz czlowieku. Jednak nie mozesz zaprzeczyc, ze w ostatnim roku jest jakos dziwnie mnostwo wywlekania zbrodni wylynskiej przy wszystkim zwiazanym z Ukraina, bo kacapskie smieci napadli na ten kraj? Nie zastanawia to ciebie i @b4neno? Trzeba byc totalnie slepym, aby tego nie widziec XD
@Dymass: bez sensu z tobą rozmowa. Zaraz dojdziemy do tego, że to te ruskie są odpowiedzialne za Wołyń xd

Głupie czasy nastały, gdy całe zło wyrządzane przez wszystkich dookoła można sobie zwalić na Rusków, Putina, czy tam ogólnie na Rosję bo jest wojna i można. To jest niedorzeczne.
@b4neno moze zrobili, ale przeszlo bez echa? Sam zachodzilem w glowe, dlaczego nic o tym nie slyszalem?
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2016-06-03/prosimy-o-wybaczenie-i-przebaczamy-ukraincy-przepraszaja-za-wolyn/
Polk Azov zlozyl kwiaty pod pomnikiem ofiar Wolynia. W 2022 bylo kilka przypadkow zwrotu w dobrym kierunku, jak sprzatanie polskich cmentarzy, odsloniecie lwow na cmentarzu Orlat, zlozenie kwiatow na nim przez Zelenskiego. Choc nie zabraklo tez #!$%@? tematow jak urodziny bandery z merem Lwowa, no #!$%@? typ pojechal totalnie po bandzie. Wrzucenie selfie Zaluznego
@Dymass no #!$%@? rychło w czas odsłonili lwy. cmentarze zaczęli sprzątać w zeszłym roku, chociaż i zdarzało się wcześniej na mniejszą skalę, ale... więcej ich niszczyli
@Dymass: jak to nie zwala jak właśnie to zrobiłeś pisząc:

"ze w ostatnim roku jest jakos dziwnie mnostwo wywlekania zbrodni wylynskiej przy wszystkim zwiazanym z Ukraina, bo kacapskie smieci napadli na ten kraj? Nie zastanawia to ciebie i @b4neno? Trzeba byc totalnie slepym, aby tego nie widziec XD

Więc może czas skończyć robić fikołki i pójść już spać.
@b4neno @b4neno jasne, ze rychlo w czas, ja to doceniam. Maja teraz taki burdel w kraju, ze trudno od nich wymaga walki na dwa fronty. Maja walczyc z kacapami mordujacymi ludzi i z Polakami rzadajacymi zadoscuczynienia za krzywdy z przed 80 lat na raz? Moze tak samo jak ty czekam na oficjalne potepienie Wolynia przez rzad ukrainski, bo to byloby stanowisko panstwa. Czekam, choc wcale nie musze doczekac, stary jiz jestem.
@Dymass: zaczynasz zaniżać poziom rozmowy do poziomu wykopu tym brakiem chronologii w swoich wpisach.

Napisałeś to co wyżej, ja napisałem, że wszystko zwala się teraz na Rosję bo tak jest łatwiej bo jest wojna, ty napisałeś, że nikt niczego nie zwala, po czym odpowiedziałem ci twoim wpisem w którym zwalasz pamięć o Wołyniu na Rosję

Teraz piszesz coś o jakimś umniejszaniu. Kompletnie bez sensu musisz przyznać?
@Aquamen gosciu, chyba sie konkretnie zakreciles w tym co piszesz ;) nikt nigdy nie zwalal rzezi wolynskiej na russkich. Napisalem, ze wywlekanie co chwile Wolynia przez ostatni rok umniejsza i powoduje powszednienie rangi tej tragedii, czego nie rozumiesz?
@Aquamen sam sprowdziles ta dyskusje do poziomu bota z tik toka, to juz z @b4neno lepiej sie dyskutuje jak z zywa osoba, ktora rzeczywiscie broni swojej tezy, choc czasem rzuci epitetem.