Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Aquamen: Mossad utworzył grupę mającą za zadanie zabijać z zemsty byłych członków SS, nikogo o zdanie nie pytał nie martwił się skandalami dyplomatycznymi po porwaniu Eichmanna, a potem zrobili to samo po Monachium w 72
bo to była najlepsza metoda na ochronę własnych interesów i w sumie jest
  • Odpowiedz
@FFFFUUUU: Szuchewycza zabiło NKWD akurat ale tak powinno się załatwiać sprawy zbrodniarzy wojennych. Czy to Mladić, Putin, Szuchewycz, Bandera, Hitler wszyscy powinni dostać burzę o którą się tak starali

Wszystkie Hagi to dla mnie żart. Naziści powychodzili w latach 50 z nich na wolność pomijając już nawet fakt, że sądzono tylko tych których chcieli żeby zostali kozłami ofiarnymi. Reszta zbiła pione z ZSRR i USA żyła jak pączki w maśle.
  • Odpowiedz
@Aquamen: Wołyń to jest historia której Polacy nigdy nie zapomną. Pomimo tego że kibicuje Ukrainie to nie znaczy że zapomnę jak się kiedyś Ukraińcy zachowywali w stosunku do Polaków.
  • Odpowiedz
@Vinizius Ja juz zapomnialem. Temat zostal tak przeruchany przez pseudopatriotow, ze nie buduje zadnych emocji.

Poza tym, w samym ludobojstwie sporo jest propagadny PRLu - jak niby rzekomy wianuszek dzieci wokół drzewa.
  • Odpowiedz
@TDDwBashu: Ja tam zapominać nie zamierzam, tak samo o Katyniu, rzezi Warszawy, obozom koncentracyjnym, rozbiorom polski i innych zbrodniach przeciw narodowi polskiemu.
  • Odpowiedz
bo osobniki wymazujące z historii tego zbrodniarza


@Aquamen: Nikt mocniej nie wymazuje Szuchwycza jak ci, którzy pisza ciagle o Banderze jemu przypisujac sprawstwo rzezi wołyńskiej. Nie wiem czy kojarzę jakiś wpisy na wykopie negujace winę Szuchewycza czyli masz na mysli tę grupę z mojego pierwszego zdania? A jeżeli nie to podaj przykłądy do których się odnosisz.
  • Odpowiedz
@szurszur: Piszę o tych wszystkich wyk0pkach które każą a wręcz rozkazują innym aby przestać pamiętać o zbrodniach UPA na czas wojny ukraińsko rosyjskiej.

Piszę o tych którzy gloryfikują organizację UPA przez przyklaskiwanie jej obecnym wyznawcom bo biją kacapka hehe.

Piszę o tych wszystkich którzy próbują wytrzeć mordę Łupaszką przy każdej okazji gdy wspomina się o zbrodniach i czystkach etnicznych spowodowanych przez UPA.
  • Odpowiedz
btw nie widzę plusa od ciebie pod wpisem, czy jest to spowodowane przekonaniami do tej zbrodniczej organizacji? Czy szkoda Ci Romana?


@Aquamen: Wpis jest tak skonstruowany, że mi na mysl nie przyszło dac plusa. Mam świetowąc zabicie go przez komunistyczną bezpieke? I jeszcze twierdzisz, że to ma być piekny dzień dla polskiego patrioty? Od kiedy to mamy swietowąc akcje radzieckich oprawców, którzy zabijali też Polaków? To dla zasady, a czy to
  • Odpowiedz
@szurszur: dwie bestie wybijały się wzajemnie, czy może być coś piękniejszego?

Pewnie to "niech mu ziemia ciężką będzie" nie pozwoliło ci dać plusa. Rozumiem, masz prawo mieć własnych "bohaterów". Pozdrawiam i do niczego nie zmuszam.
  • Odpowiedz
@Dymass: kolego sympatyczny w taki właśnie sposób wymazujecie pamięć o tych zbrodniach, twierdząc, że to polityka. To okropne i okrutne, powinniście się wstydzić.

Jak nie zakazuje? Bany lecą za szkalowanie Bandery i pamięć o Wołyniu więc o czym ty w ogóle mówisz?

Postrzeganie obecnych Ukraińców może było by inne gdyby nie gloryfikowali UPA po dziś dzień, nie stawiali im pomników ale mogę się mylić oczywiście pewnie wiesz lepiej
  • Odpowiedz
  • 0
@Aquamen misiu kolorowy, skwierczenie o mordach banderowcow od roku pokazuje tylko i wylacznie jedna racje: aby nienawidzic Ukraincow i aby w wojnie informacyjnej postrzegac ich wszystkich, caly narod jako gloryfikujacych bandere i upa. Zeby ich dehumanizowac i zyczyc im jak najgorzej. Nawet ludzie, ktorzy przezyli Wolyn i mordu upa mowia, ze banderowcy mordowali, a Ukraincy ich ikrywali, dawali im jedzenie, klamali banderowcom, ze w och stodolach nie ukrywaja Polakow.
  • Odpowiedz
@Dymass: kwiatuszku przejrzysty nie da się zdehumanizować organizacji odpowiedzialnej za czystki etniczne. To nie byli ludzie tylko zwierzęta, przesadziłem obraziłem zwierzęta bo one zabijają żeby zjeść UPA robiła to tylko z sadystycznych pobódek

To dziwne, że ludzie co roku w rocznicę przypominają o zbrodniach UPA akurat w datach z tym związanych. To w sumie niewyjaśnione. Jakbyśmy mogli tylko znaleźć powód, mam!, może chodzi o to, że Ukraińcy nie chcą dać nam
  • Odpowiedz