Wpis z mikrobloga

#rower Witam Mireczki! Jestem tutaj nowa, Jako, że już od dłuższego czasu przeglądam wykop z ukrycia ;)) chciałabym prosić Was o małą poradę. Jako, iż po zimie oponka brzuszna ( ͡° ͜ʖ ͡°) z letniej przemieniła się w zimową chciałabym zacząć nabijać rowerowe kilometry. Ogólnie jak dotąd jeździłam rowerem miejskim, niestety to dla mnie jest niewystarczające i chcę się przerzucić na crossówkę. Jaki rowerek polecilibyście amatorce i miłośniczce wycieczek rowerowych. Budżet ok 3000-3500 polskich cebulionów. Trasy rowerowe na poczatek ok 30-40 km, z czasem of kors, jakieś dłuższe wyprawy. Teren - głównie asfalt/ścieżki rowerowe podczas objazdu "dookoła komina" oraz ścieżki polne i leśne, jako iż okoliczne tereny na to pozwalają. Z góry bardzo dziękuję za jakiekolwiek porady i odzew :)
  • 7
@pstrokatasroka tak, widziałam na decathlonie te riverside, tylko niestety, jako że pod tym względem totalny ze mnie laik, nie wiem czy np model 920 będzie ok, chciałabym żeby posłużył mi pare lat. Może ktoś ma i mógłby się wypowiedzieć na temat tego modelu? Słyszałam też, że spoko rowerki są z unibike i merida.
@kupkanieszczescia masz jeszcze np. Indianę X-cross 4.0/5.0 nie wiem jak z dostępnością, ale z racji, że użytkuję X-crossa 2.0, który jest osprzętem kilka półek niżej, od dłuższego czasu na codzienne dojazdy do roboty i okazjonalne wycieczki (max 170km) mogę polecić ten kierunek. Mi mój styka i przede wszystkim nie szkoda mi go.