Wpis z mikrobloga

Itam itam, stej stony Tiger. Ogunie mam nowom nimfomacje, przeciek był, przeszło przyszło do mnie taka nimfomacja, yyy podobno hejterzy chcą wystawić nie wiem, na na grupie, czy na fejsie, zdjęcie, ale to jes fotomontaż na pewno (XDDDDDDD), bo to trzeba być niezłym #!$%@? jak oni przeproszenie, że niby yyy... jest niby moje zdjęcie, że komuś robię loda... za hanasia. Ten ktoś jest niezły #!$%@?, żeby fotomontaż robić zdjęcia, ale hyyy akat dla mnie to jest w ogóle chore. Trzeba być zjebem. No tak, bo oni są #!$%@?, zapomniałem się. Że na nich coś stać #!$%@?, bo oni to #!$%@? robią tylko się popisują pomiędzy sssobą, kto jest lepszy. No a lepszy to my jesteśmy lepsi niż wy. Taki fotomontaż zrobiliście i chcecie tam ten. No trzeba nieźle mieć być #!$%@? jak wy. No takii taka sprawa mi wyciekła do mnie. No i widzicie krety działają. Wszystkie wasze ruchy co robicie na grupie lub na stronie wszystko... przychodzi do mnie nimfomacje i publicznie... ogunie robie wam brud publicznie wszystkich, żeby wszyscy wiedzieli jacy ty... wy jesteście #!$%@? te niby hejterzy... z dupy wyjęci, taka jes pawda pozdawiam elo!

#bonzo
fallenArtist - Itam itam, stej stony Tiger. Ogunie mam nowom nimfomacje, przeciek był...

źródło: hanasie

Pobierz
  • 2