Wpis z mikrobloga

Kurde stare gierki to było zupełnie co innego, to znaczy stare jak stare bo aktualnie gram w fight night champion i żadna aktualna gierka pokroju ufc sie nie zbliża poziomem do tej produkcji. Generalnie mam wrażenie ze te gierki na x360/ps3 to była generacja najlepszych produkcji, moze świat to nie była otwarta piaskownica ale całość była zrobiona tak zeby sie dobrze bawić, bez miliona dlc i innych mikropłatności
#gry #xbox #ps3
  • 7
@TadzioNorek: ale to właśnie na PS3/X360 zadebiutowaly DLC. Tamta generacja wcale nie była taka dobra. Marketing i presja wyniku zniszczyły w zarodku chęć do improwizowania jakie miało na PS1/2. Nie bylo też efektu wow względem poprzedników.
@ortalionowy wygladają spoko, ale na CRT. W czasie premiery PS2 malo kto brał pod uwagę LCD. A przy PS1 malo kto slyszał.
@TadzioNorek Osobiście moje odczucia są zupełnie inne, jestem z marką PlayStation delikatnie od ps1, a tak naprawdę to od PS2.

PS3 zupełnie mnie nie zainteresowalo, potem kupiłem przy okazji remake'u crasha PS4 i od tego czasu ponownie zachciało mi się grać i skończyło się tak że posiadam również PS5.

W między czasie kupiłem PS3 co by nadrobić to i owo, ale jakoś nie wiem nie specjalnie mnie wciągnęło, gry chodziły dziwnie, często