Wpis z mikrobloga

Cześć. 11 marca miałem wyjeżdżać do #holandia za pośrednictwem #otto, ale dostałem dzisiaj maila ,,Dzień dobry,

W związku z redukcją zamówień w firmie GXO Tilburg niestety nie będzie możliwe rozpoczęcie pracy od 13.03.2023. W załączniku przesyłam wypowiedzenie umowy skierowania. W przypadku chęci podjęcia pracy w późniejszym terminie prosiłabym o kontakt telefoniczny lub mailowy." i jestem od rana tak wkurrrr... Bo czekałem około miesiąca, ogarnąłem wszystkie potrzebne rzeczy, wszystkie papiery, na co oczywiście poszło trochę kasy i tu zonk. Polecacie jakąś agencję pracy, która nie odwala takiego syfu?
Babeczka z Otto mi odpisała, że na ten moment mają wstrzymane przyjęcia we wszystkich firmach.
  • 25
@Sowa12345: Patrzyłem już na polski oddział Addeco, ale nie mają ofert pracy w Holandii, a to holenderskie Addeco nie organizuje transportu i zakwaterowania.
Resztę tych agencji zaraz obadam, dzięki!
@Hemhem: teraz wszędzie tak jest. Ciesz się, że Ci nie odwołali dzień przed wyjazdem, bo i tak się w agencjach zdarza i nic z tym nie zrobisz. Lepiej tak, niż żebyś pojechał i na miejscu się okazało, że nie masz pracy i siedzisz na domku.

W tej chwili zauważyłem, że firmy przyjmują głównie ludzi, którzy są na miejscu, bo są potrzebni na już
W tej chwili zauważyłem, że firmy przyjmują głównie ludzi, którzy są na miejscu, bo są potrzebni na już


@wojciech_s: Niekoniecznie z tego powodu. Głównie chodzi o kwestię gwarancji godzin przez miesiąc dla osób przyjeżdżających za granicą. Rynek jest bardzo niestabilny aktualnie i to co OP napisał to nic dziwnego i niekoniecznie jest to wina agencji, bo oni tak samo się wkurzają na takie sytuacje. I gdy sytuacja jest jaka jest, że
@tarushiba: no tak, to miałem na myśli w sumie, że wolą wziąć kogoś na już, bo np. wiedzą że jutro ma być dużo pracy ale tylko np. do końca tygodnia i wezmą takiego na chwilę i się pozbędą