Wpis z mikrobloga

@kulkowicz: ale wlasnie w jedną mańkę jak na tesco jechałem, jak wracałem celowo biegi przeciągałem do ponad 3 tys i jużnie było... moze kurde jak stał tyle czasu to w filtrze sie woda albo parafina wytrąciłą ????
@szczesliwa_patelnia: fiaaaat taki sliper, ale motor Alfy :D w zwązku że fiat to gnije na potęge, ale ten motor no #!$%@? kocham go ... ta mina 20 latków w civicach jak zapnę trzeci bieg ... :/ no i był w VTechu w gdyni i mam pomiary z hamowni... no ale co z tego jak cos mu dzisijaj zaczeło sie dziać :/ #!$%@? maaać , wiedzialem ze za mało piwa kupiłem ..
@robekk1978: ja miałem tak w 2,4 tdi że jak wjechał na dziurę to coś się przestawiało i nie chciał iść powyżej 2500 mimo że dusiłem na maksa dopiero jak wyłączyłem stacyjkę na 2-3 sekundy to wracał do siebie, a mechaniki powiedzieli że to pompa.
@kulkowicz: hmmmm no wlasnei to bym jakos naprowadziło na ślad, bo z tesco wróciłem , jechałem i już tego efektu nie mogłem wywołać... że nie wspomne jak kiedys miałem punto i na wertepach sie rozrząd przestawił, to była akcja :) 200 km na 3 biegu robiłem...
@kulkowicz: aaaa pytasz o punto, tam to kupa silniczek 1 L to wiesz :) ale co piękne w tym 1L benzycniaku fiata to że bezkolizyjny był, mogłes urwać pasek rozrz ądu a i tak tłowk w zawory nie mógł #!$%@?ć....