Wpis z mikrobloga

#lodz Jak przenieść podatek do Łodzi?
Mam pytanie do osób, które przeniosły swój podatek do Łodzi.Znalazłem formularz ZAP 3 na stronie podatki gov, pytanie czy wprowadzam tam tylko nowy adres zamieszkania, czy może podaje również nowy urząd skarbowy?
  • 6
  • Odpowiedz
nie wiem, ale nie warto tego robić. to miasto dalej wygląda jak zrównane z ziemią, MPK działa coraz gorzej zamiast coraz lepiej, a jedyne co dobrze robi urzad to PR.
  • Odpowiedz
@zabiuszka93: nie trzeba wypełniać formularza ZAP3 wystarczy przy rozliczeniu pitu podać urząd skarbowy w Łodzi zgodny z miejscem zamieszkania. Warto też zaktualizować dane u swojego pracodawcy aby wysyłał Twoje rozliczenia do nowego urzędu skarbowego. Ja tak zrobiłem 2 lata temu i wszystko jest ok.
  • Odpowiedz
@SeriousDude:

Później się dziwić że mamy taką a nie inną władzę krajową, jak ludzie mają problem czytać ze zrozumieniem.


Dokładnie, post na wykopie jest idealnym odzwierciedleniem polskiego społeczeństwa od 18r. życia.
Wiem jakie było pytanie, dlatego nawet nie wołałem pytającego w swojej odpowiedzi.
  • Odpowiedz
nie wiem, ale nie warto tego robić. to miasto dalej wygląda jak zrównane z ziemią, MPK działa coraz gorzej zamiast coraz lepiej, a jedyne co dobrze robi urzad to PR.


@Firel: może dlatego, że przez takie łby jak ty miasto nie dostaje kasy z podatków ale widzę, że zbyt ciężko jest połączyć te kropki
  • Odpowiedz
@rimyi: nom, straszne, tym bardziej że akurat moje podatki i tak idą od razu do centrali w Warszawie a nie do samorzadu z powodu formy opodatkowania : - ) jak nie znasz pełnego kontekstu to czasem warto się nie wypowiadać.
  • Odpowiedz