Wpis z mikrobloga

Odpowiem, bo jestem świeżo po kursie.

U mnie cały kurs c, c+e, kwalifikacja trwał od końca listopada do połowy lutego. C za drugim, c+e za pierwszym zdane. Jeszcze nie udało mi się znaleźć pracy, ale nie spieszę się bo nie mam noża na gardle że już muszę iść jeździć byle gdzie, aby tylko mieć pracę.
Prędzej czy później znajdę robotę która będzie mi pasować.

Kwalifikacje można robić w trakcie kursu, mi wyszło
@Helonzy: Końcówka września udałem się do lokalnego ośrodka szkoleń. Kwalifikacja zrobiona chyba w listopadzie, a egzaminy zdane za pierwszym razem 10 i 14 lutego. Prawko odebrałem w zeszłym tygodniu, a karta kierowcy jeszcze się robi (można robić ponoć naraz będąc pewnym, że numer prawka się nie zmieni, ja tej pewności nie miałem). U mnie zatem jest to niemal pół roku, ale sporo zależy od twojej dyspozycyjności do umawiania się na jazdy.
@Przypadkowy a ja doradzam nie brać łączonego, biorąc osobno będziesz mógł zdawać państwowy na c zanim wyjeździsz wszystko + wyjdzie tylko kilka stówek drożej a będziesz miał więcej godzin jazdy by dopracować manewry
@Helonzy zacząłem w wrześniu kwalifikacje pełna(z 1.5msc+ 2tyg czekania na egzamin) listopad nic nie robiłem bo robota w delegacji, na C zapisałem się 1 grudnia testy za 3, 15 grudnia zdane, 23grudnia zacząłem jeździć, 19 stycznia zdałem C za 1, na CE zapisałem się 20stycznia jazdę CE zaczelem 27stycznia, jakoś na początku lutego zamówiłem karte kierowcy, CE zdałem 22lutego za 1, I tego samego dnia przyszła karta kierowcy i plastik odbieram jutro,