Wpis z mikrobloga

KĄCIK KONSERSKI (preludium do wielkiego show)
Od dłuższego czasu korci mnie na zrobienie jakieś srogiej ankiety z postaciami drugoplanowymi z uniwersum, ale takiej z prawdziwego zdarzenia żeby w odpowiedziach do wpisu zamieszać materiały z najlepszymi dymami. Dla starych wykopków byłby to dobry powód to odświeżenia biblioteki a dla nowych prawdziwy kontakt z kulturą XXI wieku.
Bieda ankietkę puszczam zapoznawczo żebyście w odpowiedziach pododawali jeszcze co mniej znanych postaci.
Jak coś z tego wyjdzie to będzie śmiesznie. Jak nie? To wyjdzie jak zawsze xD
#danielmagical

Najlepsza postać drugoplanowa uniwersum Urzędniczej

  • PEZET 16.6% (64)
  • MARIUSZ 12.5% (48)
  • ŁOBODA 26.8% (103)
  • ARSEN 25.2% (97)
  • JACHIMEK 2.1% (8)
  • MAŁYSZ 11.9% (46)
  • BAOBAB 4.9% (19)

Oddanych głosów: 385

  • 7
@Pawilec: Moim zdaniem Pezet, idealnie rozumiejący czego potrzebuje widownia i dający jej należyte dymy, nie mający żadnych hamulców alkoholik, zdeprawowany i zdegenerowany narkoman, a przy tym bardzo pocieszny i sympatyczny klaun którego nie da się nie lubieć. Szkoda, że nie istnieje poza Urzędniczą, a Urzędnicza radzi sobie świetnie bez niego(z nim oczywiście jeszcze lepiej), ale nie żyją w obustronnej symbiozie.

Warto odnotować na pewno Cezara i Ewke, którzy oczywiście w przeciwieństwie
@BadSebastian: a ja mam odwrotnie z pezetem. Jedyne dymy jakie generowal to kopanie fotelika albo suszarki czyli dno. Do tego udawał turbo prawilniaka i puszczał #!$%@? muze. Wśród meneli wielki kozak z zasadami. Strasznie mnie irytował. Raz czy dwa było smiesznie jak dostal #!$%@? od smerfika albo sie przećpał i #!$%@? a policjant kazał mu dowód wyjąć i szukał go w rękawie. Mam nadzieję ze nie wróci bo gorszy content robil