Wpis z mikrobloga

@Programista500plus:

p0laczki przed lutym 2022: hehe idziesz do sklepu i słyszysz ruski, po polsku się nie dogadasz, wszędzie te #!$%@? szoszony czy to jeszcze polska? #!$%@? paleta nierozladowana na przejściu pożarowym bo wiadomo nu bladz ja nie podumal ooo a tu złodzieje i oszuści reee kierowca tira #!$%@?? Pewnie Ukrainiec! #!$%@? po #!$%@? ich wpuszczaliscie

p0laczki po lutym 2022: HURRRWA RUSKA ONUCO #!$%@? RUSKA ONUCO UKRAINA JEST POTEZNA RUSKA ONUCO UCZCIWI
@Drevnykocur: Sprawdziłem za ciebie bo tobie się nie chcę (a tak na prawdę posyspie się twoja narracja). Może nie jesteś onucą, raczej frajerem łykającym ruską propagandę.

Szczególnie, że jeszcze przed rozpoczęciem korzystania z internetu od Starlink musimy kupić tzw. pakiet startowy, który sam w sobie jest sporym wydatkiem. Jego obecna cena wynosi bowiem obecnie 2300 złotych. W skład zestawu startowego, umożliwiającego odbiór sygnału satelitarnego, wchodzą:


Antenę wraz z podstawą,

router,

okablowanie,
@Drevnykocur: Może to i trolle, uj wie. Ale dosłownie rozpie^#ala mnie lament wykopków tutaj jak tylko coś złego się powie na braci Ukraińców. Matke by im zgwałcili to by mówili że ajejku, dajcie spokój napewno się tylko potknął xD Wiadomo że wszędzie, w każdym społeczeństwie są ludzie uczciwi i nieuczciwi ale śmieszy mnie ten tutejszy społeczny zakaz rzucania choćby cienia podejrzenia na kogokolwiek z Ukraińskim rodowodem
bo go mozna namierzyc i wylaczyc


@Programista500plus: ale ty glupoty #!$%@?, jak ma ktos to namierzyc i wylaczyc? po tym jak sam zglosisz ze kupiles kradziony sprzet? cala idea starlinka sie kreci wokol tego ze na najgorszym zadupiu masz dostep do internetu, na calym swiecie, wysil sie ukrainofilu
jak ma ktos to namierzyc i wylaczyc?


@testovirondepot: No patrz, każdy numer starlinka ma oddzielny numer Ip. Na dodatek podaje lokalizację, gdzie zostaje włączony. Jeśli udało się wyłączyć starlinki, które Rosjanie zdobyli kilka miesięcy temu, to i te się da wyłączyć.
Mamy XXI wiek, nawet traktory da się zdalnie unieruchomić, jak je głupi rosjanie ukradną.