Wpis z mikrobloga

Szukam #tvbox, który nie będzie kosztował tyle co nVidia Shield, a który posiada wszystkie podstawowe apki androidowe (hbo, netflix, amazon, appletv, disney; zdaje się, że amazon fire tv stick nie posiadał którejś?), a także USB, które obsłuży partycje NTFS i ethernet zamiast Wi-Fi. Mogą być jako dodatkowe huby, byle cena nie przekroczyła zdrowego rozsądku ( ͡° ͜ʖ ͡°). Miał ktoś może styczność z czymś godnym polecenia? Odkąd ostatnim razem się tym interesowałem widzę, że pojawiły się wersje max amazona, sticki xiaomi, jakieś klony xiaomi w postaci realme i chyba nowe chromecasty?

#tvstick #androidtv
  • 9
@Smartek: Nokia Box 8000, możesz brać w ciemno (bo ma podświetlany pilot) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Firestick ma wszystko, ale trzeba pokombinować 15 minut, żeby zainstalować HBO. Też posiadam, ale nie polecam ze względu na paskudny Launcher.
@BrudnyPedro: Ktoś może posiada tę Nokię? Jak tam kodi + odtwarzanie mkv z zewnętrznych źródeł (HDD pod USB)?

@milosh345 Lubię pisać, niekoniecznie szukać i wgryzać się w temat - zawsze istnieje szansa, że ktoś podsunie ciekawego. O Nokii właściwie nic nie słyszałem i już mnie zainteresowała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Smartek: Tak, ja posiadam. Przerobiłem już nowego Fire Stick, Xiaomi Mi stick, Realme Stick, Play Now box, Canal+ Box i Nokia wygrywa. Najwygodniejszy pilot, najlepsza wydajność, czysty Android TV, zgodność ze wszystkimi apkami VOD, dużo różnych wejść w samym boxie. Kodi nie używam, bo nie trawie tego cholerstwa, ale odtwarzanie filmów z dysku przez VLC działa bez problemu. Gdybyś się zdecydował to Amazon ma najlepszą cenę na Nokie. Ja dawałem 250