Wpis z mikrobloga

#danielmagical uważam że baobab powinien podjąć ryzyko. Fakt jest ogromne bo jeśli się nie powiedzie dostanie bana będzie miał zakaz na u2. Dodatkowo FAS będzie nasyłał widzów do banowania konta....jeśli by podjął ryzyko byłoby dobrze
  • 10
  • Odpowiedz
@LuzikSebastian: Baobab po prostu musi skumać, że w sytuacji kiedy gruby śmierdziel ma #!$%@? i nic nie robi, to on ma prawo działać. Poza tym Mariusz to jego wynalazek, Magicalowi nic do tego. Jaca jest u Mariusza, więc tak samo #!$%@? tucznikowi do tego, niech się cieszy grubas, że miał gdzie wysłać Jacka, bo bez Mariusza to by w dupę sobie musiał go wsadzić albo mu wynająć mieszkanie.
  • Odpowiedz
@LuzikSebastian: No właśnie mnie to już jakiś czas zastanawia. Czemu grubas pedobab nie zerwie się ze smyczy i nie spróbuje czegoś sam ogarnąć. Tak bardzo lubi być psem magicala?
Myślę, że spokojnie na streamach z samym jacą i mariuszem + alko wyciągnąłby jakiś spoko pitos. Wiadomo, nie taki duży jak tuczenko, ale myślę, że dniówka byłaby większa niż ta, którą ma na śmieciarce. A nawet jeśli nie, to i tak by
  • Odpowiedz
@LuzikSebastian: nie ma szans:) a już Ci piszę kilka przykładów dlaczego:
- Jaca od razu zostałby przetransportowany do piwnicy na U2
- sam Mariusz jest nudny
- aby strim miał rację bytu musi być odpalony z kompa wraz kamerą, długie strimy z telefonu nie mają sensu, z tego co mówiono nie ma kompa, nie wiem jak mario ale tutaj należy podjąć inwestycje
- aby być legit musiałby założyć firmę i odprowadzać
  • Odpowiedz
serio myslisz, ze tucznik wynajalby mieszkanie jackowi zamiast wyslac go na ulice? xD


@szmichal: Wynająć by nie wynajął, ale miałby spory problem a tak to wykorzystuje Mariusza na każdym kroku. Przecież, żeby wynająć mieszkanie, musisz do umowy podać adres pod który cię właściciel #!$%@? w razie jak nie będziesz płacił, jak tego nie podasz to właściciel nie może cię wywalić bo takie mamy prawo, dlatego nie chcą wynajmować nikomu bez adresu
  • Odpowiedz