Wpis z mikrobloga

@LuzikSebastian: Baobab po prostu musi skumać, że w sytuacji kiedy gruby śmierdziel ma #!$%@? i nic nie robi, to on ma prawo działać. Poza tym Mariusz to jego wynalazek, Magicalowi nic do tego. Jaca jest u Mariusza, więc tak samo #!$%@? tucznikowi do tego, niech się cieszy grubas, że miał gdzie wysłać Jacka, bo bez Mariusza to by w dupę sobie musiał go wsadzić albo mu wynająć mieszkanie.
@LuzikSebastian: No właśnie mnie to już jakiś czas zastanawia. Czemu grubas pedobab nie zerwie się ze smyczy i nie spróbuje czegoś sam ogarnąć. Tak bardzo lubi być psem magicala?
Myślę, że spokojnie na streamach z samym jacą i mariuszem + alko wyciągnąłby jakiś spoko pitos. Wiadomo, nie taki duży jak tuczenko, ale myślę, że dniówka byłaby większa niż ta, którą ma na śmieciarce. A nawet jeśli nie, to i tak by
@LuzikSebastian: nie ma szans:) a już Ci piszę kilka przykładów dlaczego:
- Jaca od razu zostałby przetransportowany do piwnicy na U2
- sam Mariusz jest nudny
- aby strim miał rację bytu musi być odpalony z kompa wraz kamerą, długie strimy z telefonu nie mają sensu, z tego co mówiono nie ma kompa, nie wiem jak mario ale tutaj należy podjąć inwestycje
- aby być legit musiałby założyć firmę i odprowadzać
serio myslisz, ze tucznik wynajalby mieszkanie jackowi zamiast wyslac go na ulice? xD


@szmichal: Wynająć by nie wynajął, ale miałby spory problem a tak to wykorzystuje Mariusza na każdym kroku. Przecież, żeby wynająć mieszkanie, musisz do umowy podać adres pod który cię właściciel #!$%@? w razie jak nie będziesz płacił, jak tego nie podasz to właściciel nie może cię wywalić bo takie mamy prawo, dlatego nie chcą wynajmować nikomu bez adresu