Wpis z mikrobloga

Plan jest prosty: rossja wycofuje się z terenów Ukrainy, oddając im wszystkie zagrabione teraz i wcześniej ziemie, a następnie pozbywa się wszelkiej broni atomowej jaką posiada.

Będę to postował przez wszystkie 3 dni przez które rossja planuje zająć Ukrainę 4/3

#wojna #rosja #ukraina
Pobierz Niebadzsmokiem - Plan jest prosty: rossja wycofuje się z terenów Ukrainy, oddając im ...
źródło: f8ddc8559041724bdae0a2bbec65ff54b0d777bc951339a4c10745d592952b4a
  • 7
Plan jest prosty: rossja wycofuje się z terenów Ukrainy, oddając im wszystkie zagrabione teraz i wcześniej ziemie, a następnie pozbywa się wszelkiej broni atomowej jaką posiada.


@Niebadzsmokiem: xD no tak będzie na pewno. Ta wojna już dawno jest po za punktem odwrotu. Wycofanie się Rosji będzie miało takie same konsekwencje jak przegranie wojny - zapaść ekonomiczna i ew. upadek kraju. Na ten moment pozostaje tylko pytanie, czy pańśtwo z największym potencjałem
@Niebadzsmokiem: żeby oddać broń atomową jaką się posiada, to trzeba być albo frajerem, albo Ukraińcem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No dobra, historycznie też Republiką Południowej Afryki, bo to drugi kraj po Ukrainie, który tak się rozbroił z własnej woli.
@Niebadzsmokiem: onuca detected. Rosja nic nie traci w tym rozrachunku i wraca do punktu sprzed inwazji.

Ja mam taki deal:

Potępienie Rosji na minimum 3 dekady i jechanie z nim jak ze światowym pariasem którym de facto jest, demiliatyzacja i deoligarchizacja, MTK dla wszystkich odpowiedzialnych za to co się wydarzyło ten rok temu, zrównanie ekonomiczne Rosji z koreą północną a ponadto wszystko od republik w górę ma być niepodległe i całkowicie