Wpis z mikrobloga

Myślałam, że tucznik dostał prawdziwego fas attacku, a tu tylko walnął ręką w drzwi xD
Ciekawsze były zaś szepty Gohy na temat ouija. Po x latach odkryła, że to niebezpieczne ^^
Z tego co udało mi się usłyszeć nawiedziła ją czarna postać w kapturze.
Sądzę, że oni sa tak głupi, że i bez ouija doprowadziliby się do tego miejsca,w którym są obecnie, natomiast wierzę w to, że ouija miała też w tym swój udział.
#danielmagical
  • 21
@CzeskaSauna: a okej, to chyba nie ma o czym rozmawiać na takim poziomie. Ja wierzę, bo mam małe doświadczenie z czymś takim. W swoim poście zwracam uwagę na to, że to nie są żarty, natomiast chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć, że oni byli są i będą patologią od samego początku. Uwierz mi że zesrałbyś się ze strachu gdybyś brał udział w seansie, ale co ja tam będę dyskutować z dzieciorami z
@beuntrue: Jak za 2gim razem robili coś przy Oujia to rzeczywiście ołówek się przesuwał w dziwny sposób. Wiadomo nikt w to nie uwierzy, bo menele pewnie dmuchali w niego. Z tym że to nie wyglądało na ruch od podmuchu. Niestety nie mogę znaleźć już tego nagrania.
@Schwarzenberger: to kwestia tego czy wierzysz tylko w materię czy nie. Jeśli wierzysz tylko w świat materialny to masz nudne życie. Fizyków też nazwiesz niepoważnymi, bo tłumaczą co to na przykład kwarki których nie widać? :D
@guguszp: nie na o czym z tobą dyskutować. Nawet i za jeden grosz. W szkole nie uczyli cię że jest jeszcze coś takiego jak energia oprócz materii? I że nadal odkrywamy jak działa?