Wpis z mikrobloga

rok od początku inwazji, 8 miesięcy od początku ataku na Bachmut, po hekatombie Wagnerowców, drugiej armii świata udało się okrążyć 60% miasta wielkości Konina, bronionego przez nazistów w upadłym nibypaństwie, drugim najbiedniejszym kraju Europy. Życzę Rosji tylko takich sukcesów - do naszej granicy dojdą za 500 lat.

#ukraina #rosja #wojna #onuce
jaguarbuz - rok od początku inwazji, 8 miesięcy od początku ataku na Bachmut, po heka...

źródło: temp_file.png6197138270884290844

Pobierz
  • 36
@MWittmann i dlatego, że im tak nie zależało na dojściu do granicy, zajęciu całej Ukrainy, próbowali zdobyć Kijów, charkow, bombardowali Lwów i zasadzali się na Mikołajów, Zaporoże i inne miasta w głębi kraju? Przecież chodziło tylko o zapewnienie bezpieczeństwa rdzennie rosyjskiej ludności Doniecka i Luganska? Którą to ludność, nota bene, wysłali w ramach mięsa armatniego, uzbrojoną w Mosiny do zatykania dziur we froncie XD
@jaguarbuz:

Ten chłop to jakiś #!$%@?. Rzadko kto mnie potrafi doprowadzić do nerwów, ale ten pacjent to powinien nie tylko wyrwać bana na pysk, ale buta również. Może jego procesy mózgowe uległyby znacznej poprawie po soczystym lepie na głupią mordę.
@Thorrand

@jaguarbuz:


Ten chłop to jakiś #!$%@?. Rzadko kto mnie potrafi doprowadzić do nerwów, ale ten pacjent to powinien nie tylko wyrwać bana na pysk, ale buta również. Może jego procesy mózgowe uległyby znacznej poprawie po soczystym lepie na głupią mordę.


Jeszcze niedawno tak samo reagowałem, blokowałem każdego, ale teraz takich bardziej aktywnych specjalnie zostawiam jako ciekawe studium copium - to jest niesamowite jakie fikolki takie trolle potrafią odstawiać. Na Twitterze
@jaguarbuz: pan witman już nie odpowie, bo napisałeś fakty, ewentualnie po raz 80 wstawi fejka rzekomo zamordowanej przez ukraincow kobiety xd to jest swoją drogą ciekawe że zawsze jakiś baran od nich wychodzi na czoło i klepie całe dnie dzień w dzień o ukrainie, grover dostał bana to teraz tych dwóch #!$%@? będzie klepało kłamstwa i propagandę 24/7
@jaguarbuz:

Hmmmmm...

Jest różnica między jakimś liderem pro-rosyjskim, a zwykłym szeregowym polaczkiem. Ten pierwszy (można tak przypuszczać) ma z tego profity.

To tak, jak ze sprzedawcami garów za 10 tys. Czy akwizytorzy wierzą w leczniczą działalność garów, które wciskają starym babom? Bynajmniej.

Natomiast tutaj mamy szeregowych Mireczków, takich jak ja, Ty.

I serio – nie chodzi mi tutaj o to, że oni mają lubić Ukraińców. Byłbym hipokrytą, bo sam ich nie
@cutthroat

@jaguarbuz: pan witman już nie odpowie, bo napisałeś fakty, ewentualnie po raz 80 wstawi fejka rzekomo zamordowanej przez ukraincow kobiety xd to jest swoją drogą ciekawe że zawsze jakiś baran od nich wychodzi na czoło i klepie całe dnie dzień w dzień o ukrainie, grover dostał bana to teraz tych dwóch #!$%@? będzie klepało kłamstwa i propagandę 24/7


Bo to raczej nie jest dwóch kolejnych, jak to ładnie ująłeś, wykolejeńców,
@jaguarbuz: oo, w końcu ban, on podobno od początku był prorosyjski także staż konta bez znaczenia. Masz rację, jeśli się zostawi jakiekolwiek pole do interpretacji to będą kłamać, przeinaczać, wyciągać liczby z dupy, np ostatnio wmawiał, że rosjanie mają zdolności do remontowania 3 000 czołgów rocznie! a ty nie jesteś w stanie udowodnić, że tak nie jest! rosja gurom.
Jest też odwracanie kota ogonem, że USA też mordowało MILIONY ludzi, dosłownie
@Thorrand myślę, że to może być też trochę efekt mema "I'm a freethinker" - niektórzy MUSZĄ nie zgadzać się z mainstreamem - jeśli wszyscy potępiają atak Rosji, to z automatu znaczy że jest to fałsz, który należy negować, a poznajdowane w zakamarkach internetu teorie odklejencow okruchami prawdy.
Plus na pewno elementy socjopatii - to że jestem Polakiem, w żaden sposób nie sprawia, że rozumiem, czy popieram moralnie złe decyzje rządu, który akurat