Wpis z mikrobloga

Przeglądam mirko, bo głównej się nie da. Nawet tagi, niektóre już wymarłe po wprowadzeniu #wykop20, są w ruinie. Pomijając to, że odpłynęli z tego portalu użytkownicy, którym się chciało tworzyć jakiś wartościowy content, analizy sytuacyjne, tudzież wrzucali wartościowe i oparte na faktach informacje, to aktualnie #tagi zostały zdominowane przez pożytecznych idiotów, trolli, głupków, którzy im wtórują i myślą, że to #heheszki, a sami przyczyniają się do coraz to bardziej upierdliwej nawigacji po portalu. Także mamy trolli rosyjskich i równolegle do nich politycznych, którzy jakimś sposobem starają się sobie nie wchodzić w drogę, co jest już szczytem komizmu. Najgorsze, że moderacja ma to kompletnie w poważaniu. Odrzuca zgłoszenia, choć ewidentnie popełniane są naruszenia regulaminu, nieprzestrzeganie ogólnie przyjętych standardów prowadzenia dyskusji, jawne obrażanie użytkowników, nacji, trollowanie itp.
Ja w tym już nie chcę uczestniczyć, starałem się przez to przebić, dodawać na czarną, tworzyć kategorie, zgłaszać trolli i zwracać na nich uwagę innym użytkownikom, ale założenia biznesowe tego, tego portalu są najwyraźniej inne, bo trolle i temu podobny element staje się #bordo

Mireczki i Mirabelki, dziękuję Wam za przeszło 5 lat śmieszkowania, ciekawych dyskusji, informacji, wartościowych i pomocnych porad, rekomendacji. To, co dzieje się tutaj od paru dni, wystarczająco mnie przekonało, by tutaj już nigdy więcej nie zajrzeć.
#moderacja, żal, że tak nieumiejętne wykonywanie pracy zabiło ten portal. Będziecie sobie zaraz przebierać wśród trolli, botów i idiotów. Może to dobrany do was poziom.

Cześć!

c.....i - Przeglądam mirko, bo głównej się nie da. Nawet tagi, niektóre już wymarłe p...

źródło: kandydaci do bordo

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz