Wpis z mikrobloga

@spunky:

niech sobie ze swoją kulturą jadą do Dagestanu


Rozumiem, że po wszystkich Dagestańczykach też byś cisnął #!$%@?ę, bo się urodzili po złej stronie globu w złym kraju? xD
  • Odpowiedz
  • 8
@Davidozz: a wiesz, że nie dotarły do mnie żadne informacje na temat protestów Dagestańczyków przeciwko bandyckiemu atakowi na Ukrainę. Pomocy humanitarnej na Ukrainę specjalnie też nie wysyłają. Ch im w d.
  • Odpowiedz
Bo ich rząd źle zagłosował w demokratycznym głosowaniu? xDDDDD


@Davidozz: aha, czyli według Ciebie wszystko może być usprawiedliwione, wystarczy zrobić głosowanie. Głosuję za tym abyś #!$%@?ą głową o ścianę. A teraz wykonać towarzyszu.
  • Odpowiedz
@spunky:

a wiesz, że nie dotarły do mnie żadne informacje na temat protestów Dagestańczyków przeciwko bandyckiemu atakowi na Ukrainę. Pomocy humanitarnej na Ukrainę specjalnie też nie wysyłają.
  • Odpowiedz
@aro12345:

aha, czyli według Ciebie wszystko może być usprawiedliwione, wystarczy zrobić głosowanie


No ale to ONZ wymyśliło te głosowania, nie ja xDDDD Wręcz przeciwnie, uważam, że demokracja to idiotyczny
  • Odpowiedz
@aro12345: #!$%@?ą to jacyś ludzie w przyszłości. Tak to #!$%@?ął.
Nawet ojczystego języka nie znać i brać się za pouczanie innych... Trochę siara.
Ps. A rosję j***ć, wiadomo, ale to inna kwestia.
  • Odpowiedz
@jacjag: straciłeś przynajmniej minutę życia, żeby #!$%@?ć się o brak jednej literki na końcu słowa, do gościa, który pisał komentarz po północy w sobotę xD
  • Odpowiedz