Wpis z mikrobloga

#aoc #komputronik #mediaexpert #pcmasterrace w ubiegłym roku zgłosiłem monitor AOC 24G2U 144HZ z tytułu rękojmi do komputronika, HDMI przestało działać. Komputronik się wycwanił i odrzucił rękojme, zaproponowali reklamacje do producenta, wysłali do serwisu w Holandii i sie na to zgodziłem. Po około trzech tygodniach otrzymałem nowy monitor w zastępczym opakowaniu ale stojak na monitor przyszedł porysowany, zadrapany a wysłałem im w idealnym stanie, odesłałem z powrotem do komputronika i zwrocili pieniadze. Postanowiłem zakupić nowy monitor AOC 24G2ZU 240HZ w media expert w ostatnim czasie pixel sie wypalił, wiec zglosilem rowniez z tytłu rekojmi, media expert również wyslał sprzęt do serwisu w Hiszpani Getafe taka etykieta była na kartonie. Otrzymałem nowy monitor i też z porysowanym stojakiem i teraz na myśl mi tylko jedno przychodzi AOC celowo uszkadza wizualnie sprzęt i wysyła w zastepczym kartonie zeby sprzet stracił na wartosci?
SpoconyNalesnik - #aoc #komputronik #mediaexpert #pcmasterrace w ubiegłym roku zgłosi...

źródło: IMG_20230224_144056

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz