Wpis z mikrobloga

morfologia + rozmaz, grupa krwi, czasy krzepnięcia krwi :D


@Testujezycie: no jakieś papiery z tym mam, jeszcze sprawdzę, ale jakoś właśnie to trzeba robić dość szybko przed - oby się spięło - pewnie jakoś w przeciągu q1 q2 2024 będą dzwonić - jak jakoś do kwietnia się nie odezwą to samemu pytać dzwonić iść?
Kartkę z listą badań (czyli te które Tobie wymieniłem) podali mi natychmiast po kwalifikacji.


@Testujezycie: no to mi też dali kartki właśnie co i jak, ale nie mam terminu operacji tylko powiedzieli około 1.5 roku czekam od listopada 2022 jakoś
@Testujezycie: I jak po operacji? Lepiej? Bolało po? Pewnie trudno jeść samą buzią bez oddychania nosem jakiś czas po co nie?
Nie żałujesz? Mi sporo osób odradza, ale myślę że warto, bo jest mocno podobno i to czuję w oddychaniu.
Lepiej do nich zadzwoń bo skoro nie masz terminu operacji..


@Testujezycie: lekarz mnie pytal o numer mowili ze beda dzwonic
co szpital to obyczaj
zebys ty wiedzial jak ja wczesniejsza operacje na co innego zalatwilem
musialbym czekac ze 2 lata na operacje a prywatnie poszedlem do publicznego szpitala i czekalem ze 2 tygodnie
ciekawe ile się czeka prywatnie na przegrodę. Tylko ehh koszty od 5.5k za sam zabieg..


@Testujezycie: 6k - od ręki ale nie warto mój prywatny lekarz mówił że szkoda kasy na to to go słucham bo kase to mam chcialem prywatnie wlasnie