Wpis z mikrobloga

@DrCieplak wiem że to trochę taki zart ale ludzie serio nie rozumieją że są priorytety, rzeczy ważne i ważniejsze? że jak sytuacja jest stabilna to najważniejsza jest pandemia a jak jest wojna za granicą to wojna jest ważniejsza i przyjmowanie uciekających przed nią ludzi? odnoszę się do narracji jaka była rok temu. mówili "i co się zmieniło że nagle wirus zniknął"? No właśnie to się zmienilo że 200 km stard mocarstwo atomowe
  • Odpowiedz
@Masterpolska94 No akurat trochę czasu już miał żeby pozabijać te które miał pozabijać. szczepienia + to że ci co mieli umrzeć już umarli zgrały się z wybuchem wojny. zreszta już przed 24 lutego nie było ( nie pamiętam ale tak mi się zdaje musiałbym sprawdzic) obostrzen. co nie zmienia faktu że ludzie nadal chorują na to a panika w 2020 była wyolbrzymiona ale kładę to na karb tego że nie wiedzieliśmy z
  • Odpowiedz
@kalafi0r: Tego, że polski rząd przez 2 lata #!$%@? miliardy pieniędzy, #!$%@?ł gospodarkę i tysiące biznesów dla jakiejś odmiany grypki która jak widać była tak samo niebezpieczna jak chodzenie po chodniku bo według #!$%@? elit z całego świata którzy trzepali na tym hajs powinniśmy już wszyscy umierać w przepełnionych szpitalach. #clownworld
  • Odpowiedz
@kalafi0r

zreszta już przed 24 lutego nie było ( nie pamiętam ale tak mi się zdaje musiałbym sprawdzic) obostrzen


Ziom, przecież nieco przed wybuchem wojny polski rząd próbował forsować ustawę segregacyjną na zaszczepionych i niezaszczepionych, a medykom wprowadził przymus szczepień. XD

Nadal obowiązywały maseczki, a Polak jak chciał wrócić z zagranicy to musiał przedstawić paszporcik covidowy albo teścik. XD
  • Odpowiedz
@kalafi0r: no ja np nie rozumiem dlaczego wracając z zagranicy jako obywatel RP musiałem robić testy bo potężny covid panuje i przez takich jak (i jak nie będzie segregacji, paszportów itp.) załamie się służba zdrowia, wszystko, padnie połowa społeczeństwa umrze - po czym wpuszcza się wszystkich jak leci z ukrainy nic nie sprawdzając (pomijam że tam nie szczepią się nawet na odrę czy polio) i już nie ma że służba zdrowia
  • Odpowiedz
@ChosennOne: no ale tak to chyba działa ze spotykasz sie z kobietami poznajesz je, jakie są, jak się zachowują w jakich sytuacjach, jakie są w łózku itp. i jak spotkasz taką co ci odpowiada to sie z nią wiążesz. Myślę, że mieszkanie z rodzicami utrudnia znalezienie kogoś sensownego a chodzenie na dziwki no to nie wiem co kto lubi ale przecież w byciu singlem i spotykaniu sie z kobietami to nie
  • Odpowiedz
nie wiem co sie stało pisałem powyzszy komentarz w innym wątku i tu go #!$%@?ło, i teraz go nawet usunac/edytowac nie mogę. wykop 2.0!
  • Odpowiedz