Wpis z mikrobloga

Ostro kibicuję żeby te 157 kurników inwestycyjnych na Woli od Józefa Wojciechowskiego nie zostało zalegalizowane ani jako hotele, ani jako mieszkania. Co to w ogóle za pomysł, żeby w budynku mieszkalnym wydzielać jakiś dziwny "hotel" XD

Ta patola nowego nurtu budowania mieszkań 17 metrów powinna być zduszona w zarodku, a deweloper osądzony na pokazowym procesie.

#nieruchomosci #przemysleniazdupy
  • 32
  • Odpowiedz
@Zgred_Zakolak: Widzisz patrzysz przez pryzmat jednostki a nie spoleczenstwa. Takie lokale zasmiecaja tereny miejskie i zmniejszaja mozliwosc nowych inwestycji. A wiec szkodza spoleczenstwu. Na tej samej zasadzie zakazuje sie narkotyków
  • Odpowiedz
@mickpl:

Walić tego fr$$$a Wojciechowskiego
Jeden z większych krętaczy w tym kraju
Ani złotówki którą ma się nie dorobił uczciwie
Ta jego jego młoda dupa żona to też szacunku do siebie nie ma jeszcze mu dzieciaka rodząc
  • Odpowiedz
@kazal: i ty mi mówisz o chochołach.
Ja nic o płacy minimalnej nie pisałem tylko o lokalach, które nawet nie są mieszkaniami w świetle prawa.
Odstaw synku Internet
  • Odpowiedz
Ja nic o płacy minimalnej nie pisałem tylko o lokalach, które nawet nie są mieszkaniami w świetle prawa.


@marcaj: To była dosyć prosta analogia odnośnie tego, że nie zawsze pozostawienie rynku równowadze popyt-podaż leży w interesie społecznym. Ale po tym co tu wypisujesz, jakoś mnie nie dziwi, że jej nie zrozumiałeś.
  • Odpowiedz
@kazal: Niestety, tutaj niektórzy nie rozumieją, że wolny rynek jako mechanizm regulacyjny posiada pewne wady. Dyskusja z ludźmi którzy stosują szablonową wręcz erystykę jest bezzasadna.
  • Odpowiedz
i ty mi mówisz o chochołach.

Ja nic o płacy minimalnej nie pisałem tylko o lokalach, które nawet nie są mieszkaniami w świetle prawa.

Odstaw synku Internet


@marcaj On odniósł się do pewnej wady wolnorynkowej regulacji, tej samej, która również przejawia się w przypadku mieszkania jako niezbędnego miejsca do życia.
  • Odpowiedz
Ta patola nowego nurtu budowania mieszkań 17 metrów powinna być zduszona w zarodku, a deweloper osądzony na pokazowym procesie.


@mickpl: Moim zdaniem deweloper powinien dostać co najmniej 10 lat ale nie w więzieniu tylko w tej mikroklitce, którą innym wybudował. Myślę, że po takiej odsiadce doskonale zrozumiałby swój błąd i wrócił zresocjalizowany do społeczeństwa.
  • Odpowiedz
Zabroń jeszcze studentom żyć w akademikach, przecież to nie ludzkie siedzieć w 2-3 osoby na niedużym pokoju.


@Zgred_Zakolak: A to jest ciekawy przypadek. W takim USiA albo Anglii, ale nie tylko bo też w Niemczech bywa taki model spotykany, duże i znaczące uniwersytety mieszczą się w relatywnie małych miastach zlokalizowanych OBOK dużych metropolii (Bonn ma 300k mieszkańców, Cambridge (Massachusetts), gdzie znajduje się Harvard 118k, Oxford to wiocha na 140k mieszkańców
  • Odpowiedz