Wpis z mikrobloga

fame mma, highleague i inne pato federacje zwane freakowymi już przespały swój moment na wypełnienie Stadionu Narodowego, ich prime popularności już przeminął, teraz będzie popularność spadać i do jakiegoś poziomu to się ustabilizuje, pato federacje dają bardzo dużą dawke emocji niż sportowe co sprawia, że też się szybciej wypalają od tych sportowych. No bo jakiegoś dobrze technicznego noname można oglądać ze 100 razy i się nie znudzi, ale oglądając takiego dubiela, xayoo, gimpera za 4 razem już nie masz ochoty tego oglądać bo nie wzbudza to w tobie żadnego zainteresowania. Fame i inne patofederacje przespały swój czas na Narodowy i taka jest prawda.
#indygo Dawid Ozdoba miał racje, że w #2023 będzie koniec #gry
#famemma #highleague
  • 6
@ElMurano: Nie interesuje mnie profesjonalnie MMA zbytnio, wolę freaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale gdybym miał oglądać na żywo, to wolałbym obejrzeć galę sportową. Freaki najlepiej ogląda mi się w domu przed kompem, z odpalonym wypokiem :D
@DEJW88: ale przyznaj, że te pierwsze edycje wzbudzały o wiele większe zainteresowanie niż te najnowsze. Miał być ładny powrót do klimatu dawniejszych edycji za sprawą freakowej walki wszechczasów czyli Najman vs Muran no ale wszystko się posypało. Może dojdzie kiedyś do tego starcia, bo Stary Muran w tym wywiadzie dla Salon24 powiedział, że nie kończy z walkami, no ale po tym starciu już nie ma takiego, który by mnie zainteresował. Niewol
@ElMurano: Bo wszystko we frikach już widziałeś oprócz właśnie walki ikon Muran vs Najman. Esencja są konferencje, a walki sportowe sprzedadzą się zawsze bo zawsze można zrobić cos lepiej, zaskoczyć czymś przeciwnika itd.
@XYZ91: przede wszystkim w walkach sportowych są umiejętności
@ElMurano generalnie jakis inteligentniejszy influencer który dodatkowo by miał nieźle umiejętności mógłby tchnąć trochę świeżości. W sumie do takiego nawet całkiem zabawnego trash talku chyba było najbliżej Najmanowi. Tylko że Najmanowi nie chce się bić po prostu. Co po konferencji jak chłop potem wkurza ludzi jak np w walce z Życińskim. No i niech ogranicza tych pseudo prawilniakow bo ile idzie słuchać #!$%@?