Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki
Co można robić ciekawego w Kielcach jak jest zimno i pada deszcz. Ciekawe centrum rozrywki, muzeum? Albo rzeczywiście dobra knajpa, żeby coś smacznego zjeść.
Z racji, że to pierwsze spotkanie z różową (odpadają baseny i trampoliny) a nie znam tego miasta to prośba o polecenie czegoś ;) z góry dziękuje

#kielce #rozowepaski #swietokrzyskie #randki
  • 8
  • Odpowiedz
Knajpy to sushi-ya (jedno z najlepszych na całą Polskę), PoRzeczka, Rynek11 oraz ŻółtySłoń. W deszczowe dni tak szczerze to tu mało jest do robienia, ale celowałbym w jakieś muzea - również te w okolicach. Ogólnie to deszczowa pogoda nie sprzyja, bo jeśli chodzi o spędzanie czasu na świeżym powietrzu tj. Kadzielnia, Tokarnia, Święty Krzyż to jak najbardej. Tak to zostaje kino/teatr i kolacja. Ewentualnie meczyk ligi mistrzów Iskra-Barcelona. Na hali jest niezapomniany
  • Odpowiedz
  • 0
Dziekuje ;) jeszcze tak na szybko wymyśliłem galerie Echo i tam centrum rozrywki. Cymbergaj myślę, że może się sprawdzić (nie chce zbyt dużej powagi na spotkaniu) a potem coś zjeść i w sumie ciekawe te opcje z sushi ;)
  • Odpowiedz
Z racji, że to pierwsze spotkanie z różową


@Srubson: kawiarnia: Wesoła Kawka na ul. Wesołej. polecę serniczek, pyszny

żeby coś smacznego zjeść.


@Srubson: tutaj już nie polecę nic, bo jest trochę tych miejsce, ale w ostatnim roku jest niesamowita rotacja cenowo-jakościowa, że nawet nie mam pojęcia.
  • Odpowiedz
Teatr im. Stefana Żeromskiego :) Tylko teraz nie mają chyba nic "lżejszego" w repertuarze. Polecam choćby dla samej kameralnej atmosfery.
  • Odpowiedz