Wpis z mikrobloga

Cześć,

koledzy będę w tą lub następną sobotę kupował samochód w Warszawie. Plan miałem taki żeby prześwietlić auto w ASO ale terminy są takie że nie ma takiej możliwości. Zatem potrzebuję jakiegoś warsztatu/stacji diagnostycznej gdzie ktoś z większym niż moje pojęciem obejrzy samochód. Czy możecie polecić takie miejsce? Czynne w soboty - to jest dla mnie kluczowe :)

Sprzedający jest z tego co się orientuję na Woli więc jeśli będzie to gdzieś w okolicy to będzie kolejny atut.

#motoryzacja #warszawa
  • 9
@MaKaTa: w sobotę to raczej będzie ciężko. I spokojna głowa. Bo samochody to jak coś dobrego to 2 dni i po ogłoszeniu. A jak coś za długo wisi to bym...
@wuju84: to lepiej ustaw się na piątek lub poniedziałek. I wtedy ogarniesz jakiś zakład bez problemu co ci sprawdzi samochód. I koniecznie kolega, ojciec do gaszenia Cię w zapędach. Ja kiedyś nie miałem takiego hamulca i się wsadziłem
  • 0
@MaKaTa: tak, to już wiem z doświadczenia :) właśnie w tym problem że potrzebuję soboty :)

auto jeszcze na gwarancji producenta, ale mimo wszystko chciałem choćby na podnośniku go obejrzeć