Wpis z mikrobloga

Najbardziej to się nie mogę doczekać dopełnienia cyklu Wykopowego jak Lewy po raz 2137 zamknie ryje polskim gniazdosrajcom. Jest przestój w formie ale jest też cała Barca, która #!$%@? gra a Lewy musi biegać w obronie próbować rzeźbić e tym jednym wielkim chaosie.

Ja jestem spokojny że będę czytał masowe przeprosiny i peany jeszcze. Plujcie póki mozecie, ja ten scenariusz przerabiam już regularnie od Borussii ( ͡ ͜ʖ ͡)

#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
@Krisskow: w tym sezonie Lewemu już zostały tylko mecze w La Lidze, która w tym sezonie jest bardzo słaba, wszystkie hiszpańskie drużyny są bez formy i przegrywają na potęge, więc nawet jak nastrzela bramek to i tak dużo to nie zmieni. A w przyszłym sezonie będzie miał już 36 lat. Trzeba się pogodzić z tym, że to po prostu schyłek jego kariery. Napastnikowi bazującemu na fizyczności ciężko jest utrzymać topowy poziom
  • Odpowiedz
  • 0
@vardum Każdy wie że to schyłek jego kariery. Ale ja jestem spokojny że odejdzie mocnym akcentem, a nie jako spadająca gwiazda. On od zawsze miał momenty złamania, po przejściu do Bayernu czytałem te same komentarze co dzisiaj czytam. Zobaczymy ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz