Wpis z mikrobloga

@smialson: Jeżeli do końca sezonu będzie się tak kopał po czole to wydaje mi się że jeszcze sezon będzie grał a w 2024 sprzedadzą go do jakiegoś MLS za grosze.Póki co to wróżenie z fusów mam nadzieje że wróci do swojej początkowej dyspozycji bo wydaje mi się że Barcelona z takim Ferranem na 9 lepiej by zagrała dzisiejszy mecz niż z Lewym.....
@Orowerbogatszy: Niestabilna sytuacja finansowa klubu może być (ale nie musi) przyczyną wcześniejszego odejścia Lewego. Zobaczymy, jak wyjdzie.

@Kriten33: Bobert dzisiaj oprócz wykorzystania karnego (i tak nie najlepiej wykonanego), to nic nie pokazał.
@smialson: #niepopularnaopinia, ale ja uważam, że powinien zakończyć już w 2023 po eliminacjach. Grupa łatwa, w Polsce nastrzela, fajnie się pożegna. Ewentualnie dać mu mecz pożegnalny towarzyski. Euro 2024 w Niemczech, nasi #!$%@? zagrają, wyjście z grupy max i tylko się ośmieszy w kraju, w którym spędził najlepsze lata. A Santos i PZPN niech już kombinują kadrę bez Lewandowskiego. A sam RL9 niech skupi się wtedy na drugim sezonie w