Wpis z mikrobloga

HIGH przy takiej karcie, jeszcze nie sprzedala wszystkich biletow na duzo mniejszy obiekt niz Gliwice/Krakow - dziwi. Karta bardzo droga, ciekaw jestem ile PPV pójdzie.


@RafDan: gdyby nie start sprzedaży biletów od razu na HL5, gdzie było to promowane Najman vs Jaca to na ten moment pewnie by mieli z 50% hali. Czy karta droga?
Tomasz Szalony Reporter Matysiak - Michał Cichy
Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk - TBA
Konrad Karwat -
  • Odpowiedz
@Delfin69: sprzedaż biletów wystartowała na poprzedniej gali, ogłosili najman vs muran, lexy, dubiela, pashe (wielki powrót do spodka) i bilety idą jak krew z nosa. niektóre pojedynki mogą być spoko (zalecki vs tyburski) ale generalnie zerowy hype na tę galę
  • Odpowiedz
  • 0
@drtx65: Nie podali jeszcze bo stwierdzili ze wyciszaja komunikacje przez smierc Murana. Pewnie nie chca takiego czasu wykorzystywać do promowania gali, moze czekaja az go pochowaja.

Czy karta droga?


@Delfin69 Serio? Pytasz czy gala droga? Lexy, Najman, Pasha, Dubiel, Tybori, Zalecki, drugi Zalecki, Kubiszyn i rywal Najmana tez bedzie drogi bo wie ze wskakuje z dupy.

Przeciez tu masz najwieksze nazwiska HIGH league na tej karcie, kto niby z HL ma
  • Odpowiedz
@RafDan:
Załęcki - 0 jakiejkolwiek działalności w Internecie, wszystkich obserwujących zawdzięcza dzięki High

Stary Załęcki - Obserwujących zawdzięcza dzięki synowi i HL

Tak jak Wiewiór to powiedział o zarobkach u Ebe Ebe, że nie dostaje dużo w porównaniu do tych najlepiej opłacanych zawodników z fame, bo jest zawodnikiem fame i jest znany z fame oraz, że nie przynosi publiki z zewnątrz - To samo dotyczy Załęckich, więc wątpię, że są zajebiście
  • Odpowiedz
  • 0
Załęcki - 0 jakiejkolwiek działalności w Internecie, wszystkich obserwujących zawdzięcza dzięki High


@Delfin69: Naprawde takie gowno piszesz? Ty na prawde myslisz ze zalecki malo zarabia bo nie ma dzialalnosci w necie i nie ma top gazy? xD

Dalej to mi sie nawet czytac nie chce, bo #!$%@? nic glupszego dawno nieprzeczytałem sorry.
  • Odpowiedz
Naprawde takie gowno piszesz? Ty na prawde myslisz ze zalecki malo zarabia bo nie ma dzialalnosci w necie i nie ma top gazy? xD


@RafDan: ta, dostaje top gaże bo mówi, że w kryminale masz #!$%@? do dupy i nie przyciąga publiki z zewnątrz, tylko kręci się wokoło widzów High XD
  • Odpowiedz
  • 0
@Delfin69: Dam Ci wskazówkę na przykładzie jego starego który ma mniejsza medialnosc niz syn. Zobacz sobie ile dzien z zawodnikiem zrobil wyswietlen na ich kanale YT (HL) i porównaj do innych. Potem sobie popatrz na wywiady i interakcje.

Na tym sie opiera wartosc zawodnika, a zalescy to top nazwiska. Ale w sumie jak czytam co Ty piszesz i jakie podajesz argumenty to jednak szkoda czasu.
  • Odpowiedz
@RafDan: a no tak, gaże ustala się na podstawie wyświetleń wywiadów i dnia z zawodnikiem XD

Wiewiór jak #!$%@? głupoty, to też ma wyświetlenia, czy to przekłada się na to, że ma "top gaże"? No nie, a dlaczego? Bo jest znany z fame oraz, że nie przynosi publiki z zewnątrz.

Wartość zawodnika opiera się na tym ile widzów jest w stanie ściągnąć i ile PPV jest w stanie sprzedać, a nie
  • Odpowiedz
@RafDan: wymieniasz Tyburskiego jako drogiego zawodnika, ale spójrzmy na wyświetlenia z "dzień z Tyburskim" tylko 150 k, gdy stary załęcki zrobi ich 620k, czyli jednak Tyburski nie jest taki drogi idąc Twoim tokiem rozumowania? Przecież ma 4 razy mniej wyświetleń, więc jest tani ( ͡° ͜ʖ ͡°)

O nawet dzień z Nowaczkiewiczem ma więcej wyświetleń, niż dzień z Tyburskim. Nowaczkiewicz to pewnie ma gaże top ( ͡
  • Odpowiedz
  • 0
@Delfin69: Fajnie zmieniasz temat, o to chodzi.

Tak, Tyburski jest drogi poniewaz ostatnia walke mial jako walke wieczoru, ktora wygral wiec jego stawka rosnie a nie spada. Dwa, jest rozpoznawalny, jest zadymiarzem bije sie widowiskowo i ludzie chca to ogladac. Trzy - bije sie z Denisem w boksie na male rekawice gdzie wiadome jest ze bedzie nokaut, i malo kto chcial z denisem w ten sposob walczyc (co sam mowi w
  • Odpowiedz
@RafDan: ja zmieniam temat? To Ty raz twierdzisz, że wartość zawodnika polega na tym, że są wyświetlenia w wywiadach, a gdy Ci mowie, ze Tyburski ma mniejsze wyswietlenia, niz stary zalecki to argumentujesz to, ze jest drogi, bo miał walke wieczóru xD I mowisz, że u Tyburskiego wywiady nie musza robić wyswietlen, bo jest "powszechnie znany" xD ile fikołków jeszcze zrobisz? O tak 2 miesiące różnicy xD no ta za 2
  • Odpowiedz
  • 0
@Delfin69:

Napisałeś:

Załęcki - 0 jakiejkolwiek działalności w Internecie, wszystkich obserwujących zawdzięcza dzięki High


Stary Załęcki - Obserwujących zawdzięcza dzięki synowi i HL


Więc Ci odpisałem, żebyś zobaczył jakie robią zasięgi w necie, bo na tym się bazuje. Czy napisałem że tylko na tym? Nie. Więc Twój dalszy bełkot jest wart tyle co mówienie że Załęcy nie zarabiaja duzych pieniedzy.

To ze Lexy robi zasiegi na IG a mniejsze na YT,
  • Odpowiedz
  • 0
@Delfin69: Nic nie musze, wystarczy ze Ty napisales ze Denis Zalecki ma niska gaze bo go HL wypromowal i nikogo nowego nie przyciaga :)

Kazdy normalny kto to przeczyta Cie wysmieje i o to chodzilo.
  • Odpowiedz
@RafDan: standardowo - nie będę tracił czasu = nadal odpisuje xD Dobra, czekam aż ktoś mnie wyśmieje ( ) Zrób od razu screena komentarza, abyś miał gdy usunę
  • Odpowiedz
  • 0
@Delfin69: juz montuje kamery w domach ludzi zeby robic im zdjecia jak sie smieja czytajac twoje wpisy. Ale masz racje, juz nie bede na ciebie tracil czasu.
  • Odpowiedz