Wpis z mikrobloga

Rzadko piszę na wykopie, ale muszę z siebie wylać ból dupy. Głośno ostatnio o konferencji Everest organizowanej przez Mentzena i tego typa z kanału dlapieniędzy i jest mi cholernie przykro widząc ten cynizm. Uważam osobiście, że Mentzen jest dość inteligentnym gościem, ale jak widzę jak monetyzuje swoją popularność polityczną to mnie krew zalewa. Najpierw otwarcie browaru, a teraz jakaś gównokonferencja dla potencjalnych rekinów biznesu za 1.7-4k za bilet XD. I to mamienie ludzi, że każdy może zostać właścicielem multimilionowej korporacji i pomijanie tego ile zwykłych ludzi do pracy jest potrzebnych do funkcjonowania takich biznesów, nie wspominając już o wykształconych przedstawicielach klasy średniej, którzy merytorycznie/specjalistycznie muszą pewne rzeczy robić osobiście i nie mogą jednocześnie prowadzić własnej #!$%@? firmy. No nic, boli mnie to, że osoba sprytna i całkiem kumata wykorzystuje swoje pięć minut w tak cyniczny sposób, kiedy ma być może szansę rzeczywiście coś zmienić na lepsze
  • 1