Wpis z mikrobloga

@DeReFeRencja: nie wiesz co to sarkazm i jeszcze obrażasz się na to, że ktoś ma inne zdanie - "beee, nie będę rozmawiać z kimś, kto się ze mną nie zgadza, buuuuu". a sama napisałaś, że osoby, które nie lubią przebywać z kimś dlatego, że ma inne zdanie są zakompleksione. niezła ironia z tego wyszła.
  • Odpowiedz
@prusi: no widzisz i znów wróciłeś, taki rzep z Ciebie :), drogi Panie @prusi: mnie jest bardzo ciężko urazić i obrazić, ale Ciebie za to łatwo wkręcić, podoba mi się jak niektórzy spinają mięśnie dolnych partii ciała. Poproszę dowód na moje obrażanie. Pls, pls, pls... :D, no tak baba, to się o wszystko obraża. Rzucasz mi tu stereotypami :P. Wstydź się Panie @prusi, wstydź. A kysz........
  • Odpowiedz
@DeReFeRencja: Dziewczyno, to jest czarny humor, nie każdy go lubi i najwyraźniej jesteś jedną z tych osób. Nic w tym złego, tyle że prowokujesz jakieś bzdurne dyskusje i tworzysz jakieś żałosne analizy psychologiczne na podstawie luźnych żartów. Nie wiem, czy trolujesz, ale jeżeli tak, to nieźle ci to wychodzi - wypowiedzi w tak irytującym stylu potrafią podnieść ciśnienie.
  • Odpowiedz
@JackBauer: to dlaczego ja się nie spinam, a Ty tak? Dowód na to, że prowokuję? Wyraziłam swoje zdanie, co się komuś nie spodobało. A jak coś Ci podnosi ciśnienie, to proponuje herbatę z melisy. Moje teksty Ciebie drażnią, ale panów wyżej już nie. Hmm... To wpisz mnie na czarnolisto i masz problem rozwiązany :)
  • Odpowiedz
no widzisz i znów wróciłeś, taki rzep z Ciebie :)


@DeReFeRencja: równie dobrze można by to samo powiedzieć o każdej twojej odpowiedzi pod tym wpisem - więc ty się przyczepiłaś do każdego komu odpowiadasz, tak?

mnie jest bardzo ciężko urazić i obrazić, ale Ciebie za to łatwo wkręcić, podoba mi się jak niektórzy spinają mięśnie dolnych partii
  • Odpowiedz