Wpis z mikrobloga

  • 1
na jakiej podstawie całą partie robisz prorosyjską? Jmk miał fatalne wpisy prorosyjskie


@Primek_1980: bo nawet ci mądrzejszy od jkm którzy mają na tyle oleju w głowie by otwarcie nie wychwalać hitlera i putina realizują rosyjską rację stanu tj. grają na wyjście Polski z UE, z Nato, zapaść demograficzną (zakaz aborcji, finansowanie in-vitro), wspierają ordo iuris (o którym nie wolno mówić, że to opłacani przez kreml fundamentaliści) i ogłupianie społeczeństwa polskiego za
  • Odpowiedz
@siepan: dziękuję za rzeczowy komentarz.

No Braun to przesadza ostro.
Ja akurat jestem za wyjściem z UE (nie chciałbym wchodzić w polemikę, każdy niech ma swoje zdanie na ten temat.

Jeśli możliwość zabijania dzieci powoduje zapaść demograficzna to nie warto już nas nawet ratować.

Chodź uważam że kompromis aborcyjny powinien być stworzony.

Nigdy nie powiedzieli ze chcą wyjść z Nato. Korwin w 2019 powiedział o dwustronnym pakcie.
  • Odpowiedz
  • 0
Ja akurat jestem za wyjściem z UE (nie chciałbym wchodzić w polemikę, każdy niech ma swoje zdanie na ten temat.


Jeśli możliwość zabijania dzieci powoduje zapaść demograficzna to nie warto już nas nawet ratować.


@Primek_1980: a ja nie dziękuję, bo widzę że tylko straciłem czas odpisując. Nawet nie chcę wchodzić w polemikę dlaczego.
  • Odpowiedz
trochę ona tak już mniej wolnościową ???? ale chyba jedyna opcja obecnie.


@Primek_1980: Powiem tak. Konfederacja przy odpałach całej reszty nt. samochodów, pandemii, lockdownów, mięsa, nabiału, podróżowania itd. jest coraz bardziej wolnościowa.
  • Odpowiedz
@siepan: Ciekawa sprawa co nie? Nie zgadzam się z Tobą to w twoich oczach jestem debilem. Proste.

Nie wiem ile masz lat, ja widziałem twór podobny do UE, nazywało się to ZSRR.

Jak tak w ogóle samochody osobowe po 2035, słyszałeś że nowych nie będzie w sprzedaży?
  • Odpowiedz