Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? znowu chciwość wygrała i zostałem z niczym. Sprzedaż 400k #saturncoin ustawiona na 27 sat - najwyższa cena 26 - aktualnie 11...

Koniec, od dzis kop - sell. Ludzie już chyba skumali, że trzymanie entej z kolei waluty ni #!$%@? nie będzie opłacalne. Co zmieni nowa giełda? Co zmieni Cryptsy? #!$%@? każdy kopie żeby sprzedać, nikomu do niczego to nie służy. Jeszcze miesiąc temu ludzie łudzili się, że te waluty będą spełniały jakąś funkcję. Wciąż jestem w szoku, że ktoś to kupuje. #tylkodoge i #!$%@?. Koniec #boludupy.

#kryptowaluty
  • 14
@blacktyg3r: Hehe serio ktoś wierzył, że każda kolejna śmieszko gówniana waluta wychodząca po doge będzie do czegoś służyć? :P Ten doge w sumie zepsuł cryptowaluty bo teraz chodzi o to, żeby dumpa zrobić albo na pompie zarobić.
@blacktyg3r: ale zarabiać można ;) Jeszcze kilka śmieszko walut i wejdzie coś nowego, np. moda na poważniejsze waluty. Devsi będą stawali na głowie żeby coś wiekawego zaprezentować, 90% będzie scamami i nie spełni obietnic ale znowu będzie hype i będziemy zarabiać.
@EzioAuditoreDeFirenze: Właśnie tego nie rozumiem, ludzie nakręcili się na ten PXC, zrobili sobie górke, to ktoś rzucił hasło na tweetcie, żeby dumpa zrobić.

A kolejna sprawa, że po tych pompach, ludzie nie chętnie inwestują w te waluty, wyjątkiem jest BCX, który na następny dzień z 2k wskoczył na 5k.