Wpis z mikrobloga

  • 0
@YoureGoingDown: ma te same funkcjonalności co twitter + dodatkowo tipy w LN. na razie z tego co widzę, to praktycznie tylko maksymaliści tam siedzą. na początku było dosyć pusto, na początku polecało mi jakieś 10 profili, które są popularne (np. Jack Dorsey, Snowden). Potem zacząłem patrzeć, kto kogo followuje i też dodawać, jak ktoś coś tam wrzucał o BTC - tak samo jak na twitterze ktoś może repostować, udostępniać, polubić, więc
  • Odpowiedz
@CzulyTomasz: nie przekonasz ludzi żeby przeszli tam z TT, nawet nie będą wiedzieli o co chodzi z kluczem prywatnym, czemu nie mają hasła i loginu, TT jest zbyt silny. Dodatkowo brakuje bardzo ważnego elementu: Marki i nazwy. Powiesz komuś że nostr, irsa, birsa i 10 innych klientów i już nikt się nie będzie chciał w to bawić. Ludzie są prości. Wchodzą na TT, logują się i już. Nie muszą zaczynać wszystkiego
  • Odpowiedz
  • 0
@plaisant: @YoureGoingDown na razie dla mnie jest dobrze wystarczająco, bo z 75% ludzi, których obserwowałem na TT przeniosło się na NOSTR. Tylko to byli ludzie postujący coś o BTC. Jak ktoś wcześniej miał feed np. o hodowli kwiatków, to nie widzę na razie powodu, żeby miał się przesiadać, bo jeszcze nie będzie miał o czym czytać.

A odnośnie klucza prywatnego, to myślałem, że będzie więcej pierdzielenia, a wychodzi, że jest nawet
  • Odpowiedz