Wpis z mikrobloga

Hej mam 24 lata prawie i mam problem z moja była chodziłem z nią 2 lata temu ale zerwałem bo jej zachowanie było strasznie dziecinne , mielismy jeszcze kontakt rok temu potem zerwałem go bo mnie obrażała groziła itp wymyśliła sobie ciąże (rok temu) w która uwierzyłem i starałem się ja nakłonić do aborcji wiec dałem jej 2000 zł na aborcje(wkurzyła się ze ja namawiałem do aborcji a jak się przeciwstawiała to pisałem jej coś w stylu „to się już do mnie nie odzywaj”) a niedawno ona się znowu odezwała (w listopadzie) i chciała odnowić kontakt aż w końcu zgodziłem się na spotkanie bo obiecała ze to będzie ostatnie bo chciała pogadać ale znowu zaczęła byc nachalna i napisała coś niewłaściwego wiec do spotkania nie doszło a ja przestałem odpisywać zablokowałem i poszedłem na policję ale policja powiedziała ze to za mało jak na nękanie,potem sie orzyznala ze sciemniala z ta ciąża i zaczęła znowu przepraszam i pisac zablokowałem ja potem z innego numeru zaczęła pisac i nie zablokowałem ale olalem ostatnio nr zmieniłem bo znowu zaczęła pisac (po 1,5msc przerwie) nawet do mojej mamy pisze ale ja zablokowała (matka) na fb. Narazie jest cisza. O to chodzi ze ona mnie błaga o to jedyne spotkanie ze obiecuje ze to będzie ostatnie ze sie zmieniła ze przemyślała sobie wszystko ale o to chodzi ze ja jej nie ufam. Co zrobic? Powiedziałem mamie wszystko i ona radzi żebym sie nie godził na to spotkanie. Boje sie ze była przyjdzie do mnie do domu
  • 6