Wpis z mikrobloga

Spodziewać się braku PSVR2 na półkach w środę jak z PS5 czy raczej bez problemu będzie można kupić w markecie w dniu premiery? Może ktoś pracuje w markecie i wie czy czekają na stanie?

#psvr2 #ps5
  • 13
@TheNarf Według mnie będą dostępne bez problemu, może gdzieś logistyka nie wypali na premierę i nie wszyscy dostaną 22.02 ale wątpię żeby było jakoś specjalnie ciężko te VRy dostać. To jednak jest akcesorium, a nie sama konsola.

Jakby sony na premierę wyprodukowalo ich z milion, to teraz przy około 30 mln sprzedanych konsol, to teraz te 3.3% posiadaczy musiało by się zdecydować zainwestować te 3000 na premierę. Mi się to wydaje mało
@TheNarf: Spokojnie. Strzelam, że 50% preorderów zostanie nieodebranych. Ludzie nauczeni problemami z dostępnością elektroniki na premierę zabezpieczyli się składając kilka zamówień. Sam złożyłem dwa preordery, a ostatecznie zrobiłem 3 zamówienie, gdzie była promka za 2850 zł.
@chomik85: nie wiem o które media ci chodzi ale markt mi dzisiaj wysłał... po tym jak napisałem na chacie że jak dzisiaj nie wyślą to chce anulować ;)