Wpis z mikrobloga

@ms86: xD zawsze śmieszy mnie to wasze hojractwo zza ekranu,co było po przewodowie i ogłoszeniu poboru do wojska?Obsraliście majty na czerwono a wpisy które mówiły że "ja już jestem w drodze do niemiec" dostawały steki plusów xD
  • Odpowiedz
Obsraliście majty na czerwono


@wilk633: Prawda. Po tym co lata po necie wiem że wolałbym walczyć z islamskimi terrorystami niż ruskimi xD
  • Odpowiedz
@ms86: Dobra, źle zrozumiałem na początku ten mem xD całkowita racja teraz jak to przedstawiłeś w ten sposób ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
xD zawsze śmieszy mnie to wasze hojractwo zza ekranu,co było po przewodowie i ogłoszeniu poboru do wojska?Obsraliście majty na czerwono a wpisy które mówiły że "ja już jestem w drodze do niemiec" dostawały steki plusów xD


@wilk633: mnie zawsze śmieszy jak ktoś łączy te memiki z chęcią pójścia na front xD To z tobą jest coś nie tak
  • Odpowiedz
xD zawsze śmieszy mnie to wasze hojractwo zza ekranu,co było po przewodowie i ogłoszeniu poboru do wojska?Obsraliście majty na czerwono a wpisy które mówiły że "ja już jestem w drodze do niemiec" dostawały steki plusów xD


@wilk633: to nawet nie jest w połowie tak śmieszne jak twoje branie wszystkiego na poważnie i na tej podstawie próba #!$%@? komuś XD
  • Odpowiedz
xD zawsze śmieszy mnie to wasze hojractwo zza ekranu,co było po przewodowie i ogłoszeniu poboru do wojska?Obsraliście majty na czerwono a wpisy które mówiły że "ja już jestem w drodze do niemiec" dostawały steki plusów xD


@wilk633: Bo lewak uważa, że jak będzie wojna to zajmie się tym jakieś tam wojsko, nie on, a mu pozostanie obserwowanie mapki postępów ataku na Moskwę na Wykopie.
  • Odpowiedz