Wpis z mikrobloga

Mija już ponad pół roku odkąd złodziejski KuCoin ukradł mi 700 euro. W pewnym momencie stwierdzili po prostu, że nie wypłacają już siana w Euro i huy. Od tego czasu zgłosił się jakiś magik, który niby pracuje w KuCoin i miał mi pomóc odzyskać pieniądze. Nic nie zdziałał, pieniędzy jak nie było tak nie ma. Ten KuCoin to są po prostu zło***ski k**y. Unikajcie tej giełdy jak tylko możecie.

#crypto #bitcoin #etherum #kryptowaluty #kucoin
luckylukk - Mija już ponad pół roku odkąd złodziejski KuCoin ukradł mi 700 euro. W pe...

źródło: kucoin

Pobierz
  • 19
@luckylukk: od dzis masz ksywke lebski. Bez problemu idzie wyplacic Euro na kuckoin. Przejdz kyc pierw. Pozniej jak masz ten hajs na trade, musisz zrobic swap na konto main. Wtedy wyszukujesz w lupce EUR i klikasz withdraw. Potem odinstaluj apke jak nie umiesz korzystac i handluj ziemniakami na bazarze. Pozdrawiam
Maziol - @luckylukk: od dzis masz ksywke lebski. Bez problemu idzie wyplacic Euro na ...

źródło: Screenshot_2023-02-19-15-07-47-58_dfada5bddaaeb2a6abfd085c5d3ec8e8

Pobierz
@luckylukk: nie trzyma sie hajsu na gieldzie, tym bardziej na takich malych. uzywam tylko hot/cold walletow. Kuckoin jedynie mam, bo czesto listuja shity ktore robia po x5 na szybki trade. Kolego, poprzednia hossa wrzucone 6k $, wyciagniete ponad 100k. 2 tyg temu jakos wrzucone 7k z hakiem, jest narazie prawie 9 :) przy 50k wyplacam, i bedzir jak poprzednio zabawa 10k na shitcoinach.
Maziol - @luckylukk: nie trzyma sie hajsu na gieldzie, tym bardziej na takich malych....

źródło: Screenshot_2023-02-19-15-22-35-85_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12

Pobierz
@szybciutki: Widzę typie że masz tu nawet miltikonto. Dalej nie dowiedziałem się geniuszu jak można wypłacić środki skoro, przelewy SEPA są zablokowane. Jak handlować też się nie dowiedziałem, ale twierdzisz że można xD. Pokaż jak na kucoinie kupujesz crypto za EUR, dawaj śmiało
@szybciutki: Musisz więcej "xD" wstawiać i "hahaha" żeby było bardziej widać jak "masakrujesz" kolejnego wykopka. Na pewno to powagi ci dodaje. Swoją drogą trochę cinge'owe musi być siedzenie w chacie i nagle takie "hahahah" do komputera. "Hahaha Grażyna, no nie uwierzysz, hahaha no chodź zobacz co gość napisał" :D.

Pokażesz pajacu w końcu jak wypłacasz EURO albo kupujesz na jakiejś parze? W KuCoinie robisz że tak cię dupa boli?