Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Shumitu Thor miał Strażników, kozy, Korga, ścieżkę dźwiękową i śmierć Jane. Antman nie dał mi nic poza irytującymi postaciami.
@kmds: no miał strażników przez paręnaście minut, kozy, Korga, kilka utworów guns n roses i śmierć Jane i poza tym w sumie nic więcej.. Bale jako Gorr dużo do zagrania tu nie miał i jego postać została mocno zaorana, szczególnie patrząc na to kim był Gorr w komiksach i jakie rzeczy w nich robił. Metraż filmu też był stanowczo za krótki (chyba jeden z najkrótszych filmów MCU) i było widać, że
@kmds Wakanda Forever dla mnie jest obok serialu SheHulk, najwieksze lewackie gowno od Marvela...
po LOKIm mialem nadzieje ze jednak Kang bedzie mocniejszym przeciwnikiem
@KarmelkowyZubr mrowki mu nadgryzły - top kek.
wiadomo ze były to ultra nowoczesne mrowki, ale nadal, niby to on taki wszechmocny i jak na zagrożenie całego multiwersum to taka popierdółka. Niech się cieszy że Thanos się nie zawieruszył w te regiony bo, by po nim nawet popiół nie został.
swoją drogą mam nadzieję że będzie Kang pokazany w drugim sezonie WhatIf
@jezus_cameltoe wlasnie bylem ciekaw skad to wiedzą, moze jego linia czasowa zniknela.
acz skoro byl taki potezny ze nie mogli go pokanac i musieli wygnac, a finalnie pokonal go AntMan to faktycznie nie byl az tak mocny.
skoro byl taki potezny ze nie mogli go pokanac i musieli wygnac, a finalnie pokonal go AntMan to faktycznie nie byl az tak mocny.


@Issac: wydaje mi się że kolejne wersje też równie łatwo pokonają, przez długi czas będzie wydawało się że wszystko idzie bardzo dobrze. Ale nagle ta najgroźniejsza (być może ostatnia) już kogoś zabije i pewnie któryś z Avengersów będzie musiał się poświęcić. Na pewno wokół tych postaci co