Wpis z mikrobloga

Podjarałem się zdjęciami w necie i robię sobie teraz commutera z mojego trekinga :D Jest wesoło bo to treking na Nexusie 8 :P Potrzebny dodatkowy uchwyt na manetkę dlatego, że kierownica będzie jedyna- prawilna dla commutera czyli szosowa. Plus Nexusa jest taki, że nie muszę zmieniać hamulców na canti bo mam kontrę w napędzie. Dzisiaj rozwiercam uchwyt w klamce pod 24mm, żeby wszedł na moją nową szosową kierę. Jeszcze tyko dorwę mostek i jest git malina ;D

Manetkę zamontuję mniej-więcej jak na foto.

#rower #rowery #bikeboners
Man1ek - Podjarałem się zdjęciami w necie i robię sobie teraz commutera z mojego trek...

źródło: comment_w15ogwZVKyyNoxY1oRMTx591rI62scYK.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Man1ek: Myślałem nad czymś takim w trasę ale montować klamkomanetki itd, w końcu doprawiłem tylko lemondkę. Jako cokolwiek z barankiem kupiłem sobie randonneura ;]
  • Odpowiedz
ew. mozna jeszcze probować założyć ta wielka manetke na mostek tak samo jak sie zaklada na kierownice. o ile srednica mostka pozwala na wsuniecie go w korpus manetki zamiast kiery :) ale troche jednak sztuka dla sztuki :D
  • Odpowiedz
@kozio23: @hofier: jak interesuje was temat to wrzucam kilka linków. Nawet się nie spodziewałem, że ktoś na może chcieć coś rzeźbić z Nexusem 8, a tu się okazuje że istnieją firmy sprzedające uchwyty, mocowania, przejściówki do takich celów i to do tego za gruubą kasę :O

http://cyclingabout.com/index.php/2011/11/rohloff-hubs-with-drop-handlebars/

http://www.wellsphere.com/biking-article/it-s-done-my-idea-of-the-ultimate-winter-commuting-bicycle/1266641

I zdjęcie z mocowaniem manetki na baranku za pomocą hub buba :D
Man1ek - @kozio23: @hofier: jak interesuje was temat to wrzucam kilka linków. Nawet s...

źródło: comment_dbS7zbWhNTyYDjEZGhLVgbWHM3H6ujgB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@hofier: Nie będzie singla, korzystam z Nexusa ! :) Na razie będzie tak jak na pierwszym zdjęciu a potem się zobaczy. Dziś zrobiłem krok naprzód bo zamówiłem owijkę selle italia oraz klamki Tektro rl520- pasują pod v-braki więc nie będzie lipy :D
  • Odpowiedz